Advert

Kandıra Belediyesinden Küçük Murat'a Bayram Hediyesi

Sosyal Belediyecilik anlamında her ortamda hemşehrilerinin yanında olan Kandıra Belediyesi küçük Murat'ı bayram öncesi sevindirdi

Kandıra Belediyesinden Küçük Murat'a Bayram Hediyesi

Sosyal Belediyecilik anlamında her ortamda hemşehrilerinin yanında olan Kandıra Belediyesi küçük Murat'ı bayram öncesi sevindirdi. Her yıl Kandıra Belediyesi tarafından 5.sınıf öğrencilerine yönelik dağıtılan bisikletlerden alan 5.sınıf öğrencisi Murat Taşkın bisikletinin bozulduğunu söyleyerek Belediye ekiplerinden yardım istedi. Bisiklete binmeyi çok seven Murat'ın yardımına Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan yetişti. Başkan Adnan Turan,Bayram arifesinde küçük Murat'a bisiklete binerken dikkat etmesini ve kasksız kesinlikle bisiklete binmemesinin uyarısını yaparak, Murat Taşkın'a yeni bir bisiklet hediye etti.

Kandıra Belediyesi olarak gençlerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için var gücümüzle çalışacağız diyen Başkan Adnan Turan, ''Belediyemiz olarak bu yıl, 280 adet bisikleti ilçe genelinde 5.sınıf öğrencilerimize dağıtmıştık. Geleceğimizin teminatı gençlerimiz bizler için çok önemli. Onlar bizim bu dünyadaki en değerli varlığımız, bizim bugünümüz, yarınımız ve en önemlisi de ülkemizin gelecekteki garantileridir.  Bayrağımızın, ezanımızın, değerlerimizin en önemli koruyucu ve kollayıcılarıdır. Onlar için ne yapsak azdır. ''dedi.

Bisiklet hayaline kavuşan küçük Murat Taşkın,''Bisiklet hayalimin gerçeğe dönüşmesinde dolayı başta Başkan Adnan amcama  ve belediyede çalışan  ağabeylerime teşekkür ederim. Başkan amcama söz vermiştim zaten yolda kesinlikle bisikletime binmeyeceğim.''dedi.

Kandıra Belediyesinden Küçük Murat'a Bayram Hediyesi
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Emekli İtfaiyecilere Plaket
Emekli İtfaiyecilere Plaket
Kandıra Yolu Yine Can Aldı
Kandıra Yolu Yine Can Aldı