Advert

Başkan Turan: Projelerimizle Kandıra’mız Değer Kazanacak

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra’ya yeni projeler kazandırmak adına çalışmalarına hız verdi.

Başkan Turan: Projelerimizle Kandıra’mız Değer Kazanacak
Başkan Turan: Projelerimizle Kandıra’mız Değer Kazanacak Admin

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra’ya yeni projeler kazandırmak adına çalışmalarına hız verdi. Her fırsatta hemşehrilerine faydalı olacak işleri hayata geçireceklerini vurgulayan Başkan Adnan Turan, mahallerde yapılacak yol, parke, park, oyun grupları, mahalle konakları ve mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak projeleri hayata geçirmek adına çalıştıklarının vurgusunu yaptı.

 

Birim müdürleri ve Başkan yardımcıları ile her hafta düzenli olarak istişare yapan Başkan Adnan Turan, hem mahallelerdeki çalışmaların kontrollerini yaparken hem de yeni projelerin oluşumu için canla başla çalışıyor.

 

Kandıra Belediyesinin, gönül belediyeciliğinin hakkını vereceğinin vurgusunu yapan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan,’’ Kandıra Belediyesi'nin hayata geçireceği projeler konusunda da istişarelerimiz sürüyor. Kandıra halkı bizden hizmet bekliyor. Onlara layık oldukları hizmeti götürebilmemiz için zaman mefhumu tanımadan çalışmak zorundayız. Bu konuda hiçbir bahanemiz olamaz. Bu kadim şehrin insanları için çalışmak, onlara hizmet etmek hepimiz için büyük onur. Kısa süre içerisinde hayata geçireceğimiz sürpriz projelerimiz ile bu şehre değer katmayı sürdüreceğiz. Kocaeli’nin incisi Kandıra’mızın Türkiye'nin örnek şehirlerinden biri olması adına çalışacağız. Projelerimiz ile Kandıra’mız değer kazanacak." dedi.

Başkan Turan: Projelerimizle Kandıra’mız Değer Kazanacak
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor