Advert

Başkan Turan, Kefken Pazar Esnafını Ziyaret Etti

Çalışma temposunun içinde hemşehrileri ile sık sık bir arada gelen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kefken pazarcı esnafına ziyarette bulundu.

Başkan Turan, Kefken Pazar Esnafını Ziyaret Etti
Başkan Turan, Kefken Pazar Esnafını Ziyaret Etti Admin

Çalışma temposunun içinde hemşehrileri ile sık sık bir arada gelen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kefken pazarcı esnafına ziyarette bulundu. Kandıra’nın bereketli topraklarında yetişen organik ürünleri tüketiciye ulaştıran pazarcı esnafını ziyaret eden Başkan Turan, pazarcı esnafına bereketli kazançlar diledi.

Ziyaretleri esnasında Başkan Adnan Turan'a, Meclis Üyesi Selahattin Okan ve Mahalle Muhtarı Zeynel Abidin Ekrem eşlik etti.

Geçtiğimiz aylarda hizmete giren Kefken Pazar yerini gezerek hemşehrileri ile istişarelerde bulunan Başkan Turan'a, Pazar esnafından teşekkür dileklerinin yanı sıra ilgi de yoğundu. Pazar günleri Kefken'de kurulan  pazarı ziyaret eden Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Pazarcı esnafıyla hem sohbet etti , hem de alışveriş yaptı. Yakın bir sürede Kandıralıların takdirini ve sevgisini kazanan Belediye Başkanı Adnan Turan, vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı.

Göreve geldiğimiz günden bu güne hemşehrilerimizin huzuru ve refahı için çalışıyoruz vurgusunu yapan Başkan Adnan Turan, Tüm mahallelerimizi dolaşıyoruz. Hemşehrilerimiz ile görüş alışverişinden bulunarak, çözüm odaklı çalışmaya gayret gösteriyoruz. dedi.

Başkan Turan Kefken Pazar Esnafını Ziyaret Etti
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli’nin plajlarında 6 Mavi Bayrak bu yıl da dalgalanacak
Kocaeli’nin plajlarında 6 Mavi Bayrak bu yıl da dalgalanacak
Sivrisineksiz bir yaz için mücadele sürüyor
Sivrisineksiz bir yaz için mücadele sürüyor