Advert

Başkan Turan Turizmcilerle İftarda Buluştu

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, ilçenin gelişmesi ve büyümesi adına gerçekleştirdiği çalışmalara hız verdi.

Başkan Turan Turizmcilerle İftarda Buluştu

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, ilçenin gelişmesi ve büyümesi adına gerçekleştirdiği çalışmalara hız verdi. Kandıra Turizm Derneğinin düzenlediği iftar programına katılan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın gündeminde Kandıra’ya yapacağı projeler ve ilçe turizmini geliştirmek oluşturdu.

 

Kerpe’de gerçekleştirilen iftar programına Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın yanı sıra, İlçe Kaymakamı Mehmet Ünal, İlçe Jandarma Komutan Vekili Kd.Bçvş. Mahmut Aydınoğlu, Kocaeli Turizm Dernek Başkanı Soner Kılıç, Kerpe Mahalle Muhtarı Adnan Dursun ve bölge muhtarları, İlçe esnaflarından Erkan İşler eşlik ederken iftar programa ev sahipliği yapan Kandıra Turizm Dernek Başkanı Murat Güneş; ’’ Kandıra’mız doğal güzellikleriyle, organik tarımıyla ve sahilleriyle turistlerin göz bebeği konumunda. Kaymakamımız Mehmet Ünal ve Başkanımız Adnan Turan ile sıklıkla turizm konusunda görüşüyoruz. Turizm adına fikir alışverişi bulunulan iftar programına katılımlarından dolayı davetlilere teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Deniz, kum, doğal güzellikler denince ilk akla gelen ilçelerden olma özelliği gösteren Kandıra, Başkan Adnan Turan’ın başlattığı çalışmalarla birlikte her yörenin kıskanacağı bir ilçe haline geliyor.Kandıra’nın turizmde ileri bir noktaya gelmesinde büyük çaba harcayan Başkan Turan; İlçe Kaymakamı Mehmet Ünal, Dernek Başkanları, sahil bölge muhtarları ile bir araya geldikleri iftar programında, turizm konulu toplantıları sıklaştıracaklarını ve  kültürel miraslara sahip çıkarak ilçenin tanıtımını en iyi şekilde yapacaklarını belirten Başkan Turan; hizmet yelpazemizi vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda genişletiyor, çalışmalarımıza bu doğrultuda yön veriyoruz. İlçe Kaymakamımız Sayın Mehmet Ünal, mahalle muhtarlarımız ve dernek başkanlarımız ile sıklıkla bir araya gelerek, ilçedeki yürüteceğimiz çalışmalarda beraber istişarede bulunuyoruz. Kandıra’mızda Allah’ın izniyle güzel hizmetlere imza atacağız diyerek konuşmalarına son verdi.

Başkan Turan Turizmcilerle İftarda Buluştu
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kandıra Ziraat Odasından Eğitim Semineri
Kandıra Ziraat Odasından Eğitim Semineri
Kandıra’da Şiir Akşamları Devam Ediyor
Kandıra’da Şiir Akşamları Devam Ediyor
pendik escort