Advert

Başkan Turan'dan Gödek'e Geçmiş Olsun Ziyareti

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı, aynı zamanda Kandıra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı olan Ahmet Gödek’i geçirdiği ameliyat sonrası evinde ziyaret etti.

Başkan Turan'dan Gödek'e Geçmiş Olsun Ziyareti
Başkan Turan'dan Gödek'e Geçmiş Olsun Ziyareti Admin

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı, aynı zamanda Kandıra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı olan Ahmet Gödek’i geçirdiği ameliyat sonrası evinde ziyaret etti. Geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Turan, Ahmet Gödek’in sağlık durumu hakkında bilgi almayı da ihmal etmedi.

“Makamlar Gelip Geçicidir, Asıl Olan Gönüllerde Girmektedir”

Hemşehrilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz diyen Başkan Turan; “Her fırsatta hastalarımız, engellilerimiz, yaşlılarımız başta olmak üzere her kesimden vatandaşımızın ziyaretine gidiyoruz. Bizlere en büyük gücü veren de bu ziyaretler. Onlara belediye hizmetlerini ulaştırdığımız gibi halini hatırını sormak da büyük mutluluğa sebep oluyor. Bizleri gördükçe gözlerinin içi gülüyor. Bizler de buna önem veriyor, ziyaretlerimizi ihmal etmiyoruz. Makam gelip geçicidir, Asıl olan Gönüllere girmektedir.” dedi.

Her fırsatta ilçede bulunan hastaları ziyaret ederek hatırlarını soran  Başkan Adnan Turan, Kandıra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı, aynı zamanda Kandıra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Gödek’i geçirdiği ameliyat sonrası evinde ziyaret etti. Günlük çalışma tempomuzun içinde hastalarımıza geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunmayı, onları iyi günde de kötü günde de unutmayarak destek olmayı kendimize görev olarak biliyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Ahmet Gödek ve ailesine acil şifalar diledi.

Başkan Turan'dan Gödek'e Geçmiş Olsun Ziyareti
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor