Advert

ALİ SAĞLIK’TAN BAŞKAN TURAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ALİ SAĞLIK’TAN BAŞKAN TURAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
ALİ SAĞLIK’TAN BAŞKAN TURAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Admin

İSU Genel Müdürü  Ali Sağlık, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’a  hayırlı olsun  ziyaretinde bulundu.


Başkan Turan’ın makamında gerçekleşen ziyarette İSU Genel Müdürü Ali Sağlık ve İSU Genel Müdür Yardımcıları Alaeddin Alkaç, Sinan Sokur ve Uğur Susoy’da ziyarette yer aldı. Kandıra Belediye Başkanı Turan’a hayırlı olsun dileklerini ilettiklerini aynı zamanda  İSU’nun çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunduklarını söyleyen Genel Müdür Ali Sağlık, “2019 yılı yatırımlarımızı başkanımızla değerlendirip Kandıra da neler yapabiliriz bunları konuştuk. El ele, kol kola Kandıra’da hep birlikte halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.


Başkan Turan’da İSU’nun hem şehrin hem de ilçemizin alt yapı ve kanalizasyon ile ilgili problemlerini yıllardır birer birer çözdüklerini belirterek, “İSU, altyapıda Kocaeli’nin marka kurumudur. İlçemizde önemli altyapı yatırımları gerçekleştiren İSU Genel Müdürlüğü ile koordineli bir şekilde çalışmalarımızı yürüteceğiz. Vatandaşlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımıza yön vererek hizmetlerimizi ulaştıracağız.’’ dedi.

 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Adnan Turan, İSU Genel Müdürü Ali Sağlık ve Genel Müdür Yardımcıları Alaeddin Alkaç, Sinan Sokur ve Uğur Susoy’a ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

ALİ SAĞLIK’TAN BAŞKAN TURAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor