Advert

Vali Hüseyin Aksoy Kandıra’da Muhtarları Dinledi

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kandıra’ya ziyarette bulundu. Vali Aksoy, yaptığı ziyarette Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Vali Hüseyin Aksoy Kandıra’da Muhtarları Dinledi

Kocaeli Valisi Hüseyin  Aksoy, Kandıra’ya ziyarette bulundu. Vali Aksoy, yaptığı ziyarette Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Namazgah Kültür merkezinde gerçekleşen programda ilçedeki proje ve çalışmaların yanı sıra mahalle muhtarlarının istek ve talepleri dinlendi.

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy başkanlığında, Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney,  İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Osman Aslan, Kocaeli Emniyet Müdür Vekili Kaan Yıkılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik, İl Müftü Yardımcısı Burhan Bilgin, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar, Hazine ve Maliye Bakanlığı Defterdarı Dursun Ali Özel, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Kırılmaz, Ticaret İl Müdürü Veysi Uzunkaya, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Numan Balaban, ilçe daire müdürleri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri de  katıldı.

Vali Hüseyin Aksoy, toplantıda yaptığı konuşmalarında; “ Bugün güzel Kandıra’mızda olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinden sonraki ilk İlçe değerlendirme toplantılarımızı bugün Kandıra’mızda yapıyoruz. Kandıra; sadece ilimizin değil, ülkemizin de çok köklü, güçlü ve ünlü bir ilçesidir. Anadolu’nun Türkleşmesi ve bu toprakların oluşmasından  itibaren hep Türk ve İslam yurdu olan bir beldemizdir. Kocaeli Fatih’i cennet mekân Akçakoca Bey’in fethederek kazandığı, o günden bu güne de emanete  bizlerin sahip çıktığı bir büyük zenginliğimizdir. diyen Vali Hüseyin Aksoy, katılımcılara Kandıra’ya yapılan hizmet ve çabalarından dolayı teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal , Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, mahalle muhtarlarını dinledi.

Muhtarlardan gelen istek ve talepleri değerlendiren Başkan Adnan Turan, yaptıkları tüm çalışmaların ilçeyi daha iyi seviyelere çıkartmaya yönelik olduğunu belirterek muhtarlardan gelen yol yapım ve onarımla ilgili taleplerin belirlenen programlar ve imkanlar dahilinde en kısa sürede tamamlanacağını söyledi.  Başta Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere yaptığımız tüm toplantılarda ilçemiz için faydası olacak karar ve çalışmaları görüşüyoruz diyen Başkan Turan, ilçemizdeki çalışmalarımız birlik ve beraberlik içinde sürecek. dedi.

Vali Hüseyin Aksoy Kandıra’da Muhtarları Dinledi
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Büyükşehir’den İstanbul’a Kocaelikart cihazı
Büyükşehir’den İstanbul’a Kocaelikart cihazı
Büyükşehir’den engellilere E-KPSS hazırlık kursu
Büyükşehir’den engellilere E-KPSS hazırlık kursu