Advert

Haydi Kandıra! Umut Ol Defne Hira'ya

Ordu çiftinin 3 yaşındaki kızları Defne Hira, kanserle mücadele ediyor. Bir yıldır kızlarının tedavisi için çabalayan aile ise kendilerine uzanacak yardım elini bekliyor.

Haydi Kandıra! Umut Ol Defne Hira'ya
Haydi Kandıra! Umut Ol Defne Hira'ya Admin

Kandıralı Ordu çiftinin 3 yaşındaki kızları Defne Hira, kanserle mücadele ediyor. Bir yıldır kızlarının tedavisi için çabalayan aile ise kendilerine uzanacak yardım elini bekliyor 

Kandıra’lı Berrak ve Mustafa Ordu çiftinin tek kızları Defne Hira’ya yaklaşık bir yıl önce kaldırıldığı hastanede çocuklarda çok sık görülen kötü huylu tümör olarak bilinen Nöroplilastom kanseri teşhisi konuldu. Henüz 2 yaşında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nin onkoloji birimiyle tanışan Defne Hira, bir yıldır tedavi görüyor. Ford fabrikasında çalışan Mustafa Ordu, kızını hayatta tutmak için varını yoğunu harcadı ancak elinde avucundan bir şey kalmadı.

 

GÜLEN YÜZÜ SOLMASIN!

Aile şimdi kızlarına yardım elini uzatacak yardımseverlerden yardım bekliyor. Ordu ailesi çocuklarının tedavisinin Ankara GATA’ta yaptırılması için randevu talebinde bulunurken, oradan gelecek bir yanıt bekliyor. Henüz üç yaşında olan Defne Hira’nın ailesi kızlarını İstanbul’da bulunan özel bir hastanede tedavisinin yapılmasını istiyor ancak muayene ücreti bile 2 bin liranın üzerinde… Gözü yaşlı aile ilk çocuklarının hayatta kalması için herkese yardım çağrısında bulunuyor.

Minik Defne Hira için Yardım yapmak isteyenler 0534 013 4930 – 0541 317 81 40 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alabilirler.

Haydi Kandıra! Umut Ol Defne Hira'ya
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli’nin plajlarında 6 Mavi Bayrak bu yıl da dalgalanacak
Kocaeli’nin plajlarında 6 Mavi Bayrak bu yıl da dalgalanacak
Sivrisineksiz bir yaz için mücadele sürüyor
Sivrisineksiz bir yaz için mücadele sürüyor