Advert

Başkan Adnan Turan, Personeliyle Buluştu

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra için fedakarca çalışan personeliyle kahvaltı programında bir araya geldi.

Başkan Adnan Turan, Personeliyle Buluştu
Başkan Adnan Turan, Personeliyle Buluştu Admin

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra için fedakarca çalışan personeliyle kahvaltı programında bir araya geldi. Namazgah Kültür Merkezinde yapılan yemekte birlik ve beraberliği pekiştirmek için istişarelerde bulunuldu.

“Başkan Turan, Belediye Personelimizle Büyük Bir Aile Olacağız”

Kandıra Belediyesi personeliyle bir araya gelen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Belediye personelimizle, düzenlediğimiz kahvaltı programında bir araya geldik. Onlar bizim beş yıl boyunca beraber yürüyeceğimiz, ilçemize beraber hizmetler sunacağımız ailemiz dedi.

Kandıra’mıza sunacağımız proje ve çalışmalar boyunca en iyisini yapmak adına personellerimizle birlikte istişarelerde bulunmayı sürdüreceğiz diyen Başkan Adnan Turan, personeliyle tek tek ilgilendi, onların istek ve taleplerini dinledi. Sofra duasıyla devam eden programda  konuşan Başkan Adnan Turan, beş yıl boyunca birlikte geçireceğimiz zamanda ilçemizi en güzel yerlere birlik beraberlik içinde taşıyacağız. Kandıra’mız coğrafya olarak geniş bir alana sahip. Tüm personelimiz uzmanlık alanları ne ise ona göre görev almalı ve çalışmalı dedi.

Birlikten kuvvet doğar vurgusunda bulunan Başkan Turan, hep birlikte el ele vereceğiz, çalışacağız. Ekiplerimizle birlikte büyük bir aile olmayı hedefliyoruz dedi.

Başkan Adnan Turan Personeliyle Buluştu
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor