Advert

Kandıra'da Hangi Mahallede Kim Kaç Oy Aldı

31 Mart yerel seçimlerinde Kandıra yine Ak Parti dedi.Cumhur İttifakının adayı Adnan Turan aldığı yüzde 57.92’lik oyla başkan seçildi.

Kandıra'da Hangi Mahallede Kim Kaç Oy Aldı
Kandıra'da Hangi Mahallede Kim Kaç Oy Aldı Admin

31 Mart yerel seçimlerinde Kandıra yine Ak Parti dedi.Cumhur İttifakının adayı  Adnan Turan aldığı yüzde 57.92’lik oyla başkan seçildi. AK Parti, meclis üyeliği ve Büyükşehir oylarında da rakiplerine fark attı.Kandıra Kocaeli sıralamasında Büyükşehir ve Belediye meclis üyeliğinde birincilik koltuğuna otururken Kandıra belediyesinde ise 0.1 lik farkla ikinci oldu.

82 mahalle “AK Parti” dedi

Geride bıraktığımız mahalli idareler seçiminde Kandıra'da AK Parti 82 mahalledeki sandıklardan önde çıktı. Cumhur İttifakının adayı Adnan Turan belediye başkanı oldu. Millet İttifakı'nın adayı Ercüment Şahin ise 14 mahallede seçimi önde tamamladı. Kandıra'nın köyleri ağırlıklı olarak yine AK Parti dedi. 

14 mahalle “İYİ Parti” dedi  

İyi Parti'nin önde olduğu 14 mahalle şunlar; Cebeci, Tatarahmet, Çakırcaaili, Doğancılı, Aydınlık, Kabaağaç, Orhan, Çarşı, Dalca, Akçaova, Çalköy, Ballar, Çakmaklar ve Teksen... Geri kalan 82 mahallede AK Parti önde çıktı.

İşte mahalle mahalle Kandıra Belediye Başkanlığı seçim sonuçları.Sarı ile belirtilen yüzde Adnan Turan'ın aldığı oy oranı.

 

Kandıra'da Hangi Mahallede Kim Kaç Oy Aldı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor