Advert

Ak Parti Kandıra Miting için Arı Gibi Çalıştı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingi için günlerce gece gündüz çalışan AK Parti Kandıra ilçe teşkilatı, alanı tamamen dolduran partililer arasındaki yerini alarak emeklerinin karşılığını aldı

Ak Parti Kandıra Miting için Arı Gibi Çalıştı
Ak Parti Kandıra Miting için Arı Gibi Çalıştı Admin

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingi için günlerce gece gündüz çalışan AK Parti Kandıra ilçe  teşkilatı, alanı tamamen dolduran partililer arasındaki yerini alarak emeklerinin karşılığını aldı.

AK Parti Kandıra ilçe  teşkilatı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen miting için günler öncesinden adeta seferberlik ilan etmişti. Tüm ilçelerde olduğu gibi Kandıra ilçe teşkilatı mensupları, mitinge günler kala seferber oldular. Erdoğan’ın katılacağı miting daveti için ulaşmadık vatandaş bırakmadılar.

Millî İrade Meydanında gerçekleşen katılımın 120000 kişi olduğu söyleniyor.Miting alnını tam anlamıyla dolduran Kocaelili vatandaşlar, gece gündüz çalışan teşkilatların emeklerinin boşa gitmediğini gösterdi.Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Kocaeli’nden memnun ayrıldı.31 Mart Seçimleri öncesi ilk sınavlarını başarıyla veren AK Parti teşkilatları, Erdoğan'a 13-0'ın sözünü verdiler.

Kandıra ilçe teşkilatı ile birlikte Mhp ilçe teşkilatı mensuplarıda Ak Parti ile uyumlu bir şekilde çalışmalara katıldılar. Mahalle mahalle gezen Cumhur İttifakı üyeleri miting için Kandıra'lı hemşerilerini davet ettiler. Kandıra'dan mitinge 95 araç kaldırılırken miting araç sorumlusu Ak Parti Kandıra yönetim kurulu üyesi Orhan Yaman büyük fedakarlık örneği sergiledi ve 95 aracın yetmediği miting için araçsız kalan vatandaşları götürebilmek için  kendi aracını kullanması için minibüs sahibine bırakarak minibüsü aldı ve şöförlüğünü kendisi yaptı, böylelikle kimse yolda kalmadı.

Kandıra teşkilatı arı gibi çalışmanın meyvesini mitigte aldı ve alnının akı ile bu görevide başarılı bir şekilde tamamladı.

Ak Parti Kandıra Miting için Arı Gibi Çalıştı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor