Advert

Akbal Ziyaretinde Adnan Turan'ın Boğazı Düğümlendi

Cumhur İttifakı AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, dün akşam Akbal mahallesine yaptığı ziyarette duygusal anlar yaşadı.

Akbal Ziyaretinde Adnan Turan'ın Boğazı Düğümlendi
Akbal Ziyaretinde Adnan Turan'ın Boğazı Düğümlendi Admin

Cumhur İttifakı AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, dün akşam Akbal mahallesine yaptığı ziyarette duygusal anlar yaşadı.

 

AK Parti Kandıra İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan program kapsamında çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, her akşam mahalle ziyaretleri yapmaya devam ediyor. Adnan Turan bu kez beraberinde Ak Parti Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu,AK Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez, MHP İlçe Başkanı Ahmet Uğur, Belediye Meclis üyesi adayları Ak Parti ve Mhp teşkilat yöneticileriyle birlikte ziyaretlerine devam etti. İlk olarak Akdurak mahallesinde ev ziyareti gerçekleştiren Adnan Turan ve beraberindekiler Bakiye Yazıcı'nın evine misafir oldular. Burada mahalle halkı ile istişarede bulunan Adnan Turan ve Radiye Sezer Katırcıoğlu çay eşliğinde yapılan sohbetin ardından Akbal mahallesine geçtiler.

Akbal mahallesinde büyük bir kalabalık tarafından karşılanan Adnan Turan ve Radiye Sezer Katırcıoğlu mahalle halkına gösterdikleri ilgi sebebi ile teşekkür ettiler.

Ziyaretleri esnasında yapacakları projelerle ilgili bilgiler veren Adnan Turan, Akbal ziyaretinde duygusal anlar yaşadı Akbal mahallesinden Rahmetli Ömer Turan'ı anlatırken gözleri dolan  ve boğazı düğümlenen Adnan Turan; Rahmetli Ömer amcanın benim üzerimde emeği çoktu,iki oğlu vardı benide üçüncü oğlu olarak görürdü, ben onların manevi evlatlarıydım, onun yaptığı hizmetler bugün halen daha konuşuluyor çok başarılı bir muhtardı ve ben ondan çok şey öğrendim dedi.

Sonrasında Kandıra ile ilgili projelerini anlatan Adnan Turan ; Kandıramız’a yakışan yeni belediye hizmet binasının inşa süreci devam ediyor. Bodrum katlarının şekillendiği hizmet binamız 12 bin metrekarelik inşaat alanına sahip. Bu projeye paralel olarak Kent Meydanı projemizi de hayata geçireceğiz. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile birlikte inşa edeceğimiz Kent Meydanı, ilçemizin vizyonunu da değiştirecek. Meydanımızda kapalı otopark ve dükkanların yanı sıra, kafeteryalar ve seyir terası da yer alacak” dedi.

Akbal mahalle programını organize eden mahalle Temsilcisi Salih Acar'ın evsahipliğinde yapılan ziyarette çay ikramından sonra Orhan mahallesinde ev ziyaretine geçen heyet Orhan mahallesinde Levent-Şaziye Fındık çiftinin evlerine konuk oldu. Levent ve Şaziye Fındık çiftinin evlerindeki ziyarette vatandaş ile buluşan partililer gün sonunda Ak Parti ilçe teşkilatında içilen yorgunluk kahvesi sonrası hatıra fotoğtafı çektirip programı sonlandırdılar.

radiye sezer katırcıoğlu adnan turan ak parti mhp cumhur ittifakı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kocaeli’nin plajlarında 6 Mavi Bayrak bu yıl da dalgalanacak
Kocaeli’nin plajlarında 6 Mavi Bayrak bu yıl da dalgalanacak
Sivrisineksiz bir yaz için mücadele sürüyor
Sivrisineksiz bir yaz için mücadele sürüyor