Advert

Saadet Partisi Kandıra Belediye Başkan Adayı Ramazan Nural Arslan

2014 yılında yapılan yerel seçimlerinde Saadet Partisinden Kandıra belediye başkan adayı olan Ramazan Nural Arslan, 2019 yerel seçimleri için yeniden aday.

Saadet Partisi Kandıra Belediye Başkan  Adayı Ramazan Nural Arslan
Saadet Partisi Kandıra Belediye Başkan  Adayı Ramazan Nural Arslan Admin

2014 yılında yapılan yerel seçimlerinde Saadet Partisinden  Kandıra belediye başkan adayı olan Ramazan Nural Arslan, 2019 yerel seçimleri için yeniden aday.

Her ilçede ince eleyip sık dokuyarak adaylarını belirleyen Saadet Partisi, Kandıra’da da adayını açıkladı. 2014 yerel seçimlerinde de Kandıra belediye başkan adayı olan SP Kandıra İlçe Başkanı Ramazan Nural Arslan, 2019 yerel seçimleri için yeniden belediye başkan adayı gösterildi. Kandıra’da oldukça sevilen ve her kesimden destek alan başarılı iş adamı Arslan, önümüzdeki günlerde seçim çalışmalarına başlayacak.

Saadet Partisi Kandıra Belediye Başkan  Adayı Ramazan Nural Arslan İlk Olarak Cepsiz Ceket ​ Siparişi Verdi.

Ramazan Nural Arslan ilçemizin tanınmış Tezilerinden Halil Çakır'a cepsiz ceket ölçülerini verirken Halka söz verdiğimiz gibi sözümüzün arkasındayız ve başkan olursak cepsiz ceket giyeceğiz dedi.

RAMAZAN NURAL ARSLAN KİMDİR?

1967 Kandıra doğumlu olan Ramazan Arslan, ilköğrenimini Kandıra, ortaöğrenimini İzmit İmam Hatip Orta Okulu’nda ve lise öğrenimini ise İzmit Mimar Sinan Lisesinde tamamladı. Ramazan Arslan siyasete Refah Partisi ile adımını attı. Fazilet Partisi ve Saadet Partisi’nde çeşitli görevlerde bulunan Arslan, son olarak Saadet Partisi Kandıra İlçe Başkanlığı yaptı. Aktif olarak siyasetin içinde yer alan Arslan aynı zamanda sporcu kimliğe sahip. Atletizm sporu yapan ve 100 metre koşan Arslan daha sonra çeşitli amatör takımlarda futbol oynadı. İş hayatına 1989 yılında Kandıra’da Hasman Gıda İnşaat Mobilya İmalat San. Tic. Ltd. Şti. adıyla faaliyete başladığı kültür mantarı üreten fabrikayı kurarak başlayan Arslan halen bu işine devam etmektedir. Nurcan Arslan ile evli olan Ramazan Arslan, Yağmur ve Malik adında iki çocuk babasıdır.

Saadet Partisi Kandıra Belediye Başkan Adayı Ramazan Nural Arslan
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor