Advert

Adnan Turan İsu Çalışanları İle Kahvaltıda Buluştu

Ak parti Kandıra Belediye başkan adayı Adnan Turan Skm programı kapsamında İsu Kandıra şantiye binasında işçilerle kahvaltıda bir araya geldi.

Adnan Turan İsu Çalışanları İle Kahvaltıda Buluştu

Adnan Turan İsu Çalışanları İle Kahvaltıda Buluştu

Ak parti Kandıra Belediye başkan adayı Adnan Turan Skm programı kapsamında İsu Kandıra şantiye binasında işçilerle kahvaltıda bir araya geldi. Personele kahvaltı ısmarlayan Ak Parti yönetimi kahvaltı eşliğinde sohbet ederek İsu çalışanlarının dilek ve temennilerini dinledi.

Kahvaltı öncesi İsu Kandıra şube müdürü Hakan Kocatürk giriş konuşması ile Kandıra şube müdürlüğünün hizmetlerinden ve bugünkü gelinen noktadan bahsetti. Göreve  geldiklerinde kayıp oranının %60 olduğu şuan ise bu oranın % 30 a indiğini anlatan Kocatürk bu yılki hedeflerinin % 29 olduğunu ve bunun için tüm güçleri ile çalıştıklarını ifade etti.

Kandıra şube müdürü Hakan Kocatürk’ün konuşmasının ardından söz alan Ak parti Kandıra ilçe başkanı Erol Ölmez ; İsu Kandıra şube müdürlüğünün çalışmalarını yakından takip ediyoruz , Kocaeli İsu şubeleri arasında en çalışkan ve en başarılı şubenin Kandıra şube müdürlüğünün olduğunu da biliyoruz , bu başarı sizlerin sayesinde gerçekleşiyor, tüm Kandıra’lılar adına sizlere özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum dedi.

Ak Parti Kandıra Belediye başkan adayı Adnan Turan kahvaltı öncesi personele yaptığı konuşmasına ; Bizim derdimiz Kandıra, Kandıra’yı mahalle mahalle, sokak sokak gezdiklerini belirten Turan, “Kandıra’mız için birçok projemiz var. En önemli projemiz ise halkımızın gönlüne girmek. Bu anlayışla hemşehrilerimizin hizmetine talibiz. Gönül belediyeciliği ekseninde çalışarak, istişare ederek, Kandıra’mızda ulaşmadığımız yer kalmayacak. Kandıra’nın turizm potansiyeli ile bölgenin en güçlü ilçesi olduğunu ifade eden Turan, “Projelerimiz arasında Kandıra’mızı turizm alanında sadece Kocaeli’nin değil Marmara Bölgesinin de en gözde merkezi haline getirecek çalışmalarımız var. Kandıra’mızın yazılacak daha çok hikayesi var ve bunu birlikte yazacağız”dedi.

Konuşmasının ardından İsu Kandıra şube müdürlüğü personellerinin görüşlerini alan Adnan Turan , kendilerine gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı tüm personele teşekkür etti. 

Adnan Turan İsu Çalışanları İle Kahvaltıda Buluştu
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Turan’ın 15 Temmuz Mesajı
Başkan Turan’ın 15 Temmuz Mesajı
Uyanık Kampçılar Ortalığı Ayağa Kaldırdı
Uyanık Kampçılar Ortalığı Ayağa Kaldırdı