Advert

Aday Tanıtım Programına Yoğun İlgi

AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan’ın tanıtım toplantısı coşkulu bir kalabalıkla gerçekleşti.

Aday Tanıtım Programına Yoğun İlgi
Aday Tanıtım Programına Yoğun İlgi Admin

AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan’ın tanıtım toplantısı coşkulu bir kalabalıkla gerçekleşti.

Turan Güneş Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programda konuşan İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, “Adnan Turan’ın çalışkanlığına,tevazusuna şahidiz. 31 Mart akşamı AK Parti zaferiyle sonuçlandığında Kandıra’ya çok güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Kandıra’da mevcut oylarımızın üzerine en az yüzde 15 oy arttırarak Kandıra’da sandıkları patlatacağımıza inanıyorum” dedi.

YOĞUN KATILIM

Programa AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Emine Zeybek ve Radiye Sezer Katırcıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, MHP Kandıra İlçe Başkanı Ahmet Uğur, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Sağlık eski bakanı Kazım Dinç, AK Parti eski il başkanı Şemsettin Ceyhan, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, il ve ilçe yöneticileri, muhtarlar, belediye başkan aday adayları ve çok sayıda partili katıldı.

“HEP BİRLİKTE 2023 HEDEFLERİNE YÜRÜYECEĞİZ”

Programda ilk olarak konuşan AK Parti İlçe Başkanı Erol Ölmez, “Büyükşehir’de Tahir Büyükakın’ın açıklanmasının ardından Kandıra için Adnan Turan açıklandı ve Cumhur ittifakı olarak çalışmalarımıza başladık. İki dönemdir dalgalanan bayrağımızı üçüncü kez dalgalandırmak için canla başla sahalardayız. Cumhur İttifakı’nın ortağı MHP ile birlikte şüphesiz Kandıra halkı yine bizlere sonsuz destek verecektir. Daha güzel bir Kandıra için hep birlikte 2023 hedeflerine yürüyeceğiz.” dedi.

KÖKEN VEDA ETTİ

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, “2014’de AK Partili bir başkanımızdan bayrağı devralmıştım. 31 Mart’ta yine AK Partili bir arkadaşıma görevi devretmek istiyoruz. Güçlü bir aileyiz. Birlik ve beraberliği sağladık. Kandıra’da seçim kaybetme tereddüdümüz yok. Burada hep birlikte çalıştığımız muhtarlarımızdan, teşkilat arkadaşlarımızdan haklarını helal etmelerini istiyorum. Göreve geldiğimde 70’e yakın seçim beyannamemiz vardı. Bu vaatlerimizin yüzde 95’ini yerine getirdiğimiz için onurluyum. Benimle beraber yol yürüyen tüm ekibime teşekkür ediyorum” dedi.

 

“31 MART’TA EN YÜKSEK OYU ALACAĞIZ”

Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, “İlk günden beri ülkemiz için hizmet eden çok değerli başkanımız Ünal Beye çok teşekkür ederim. Beraber sahada çok çalıştık, çok güzel hizmetlerde bulunduk. Büyük bir emek var. Kendisini tebrik ediyorum. Bayrağı Adnan Beye teslim edecek. Adnan Beyin çok daha güzel projelere imza atacağına inanıyorum. Bizde kendisine elimizden gelen desteği vereceğiz. 31 Mart’ta bu davanın en yüksek oyla sandıklardan çıkması için her türlü çalışmalarımızı yapacağız.” dedi.

 

“OY PATLAMASI YAPACAĞIMIZ BİR SEÇİM OLACAK”

Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, “Teşkilatlarımız her zaman seçime hazırdı. Kandıra’da hazır. 11 ilçemizde olduğu gibi Kandıra’da da bayrak değişimi söz konusu. Ünal Köken bayrağı Adnan Turan’a teslim edecek. Adnan başkanımız da bayrağı bulunduğu yerden çok daha yukarılara yükseltecek. Güzel bir seçim dönemi yaşıyoruz. Kandıra 2009 yılında AK Parti belediyeciliği ile tanıştı. Bu seçim bizim oy patlaması yapacağımız bir seçim olacak. Çünkü 12 ilçemiz ve Büyükşehrimiz bu şehre 15 yıldır hizmette sınır tanımadı. Her zaman halkımızın yanında olduk. Hiçbir zaman koltuk sevdası peşine düşmedik. Bizim sevdamız millettir.” dedi.

“ADNAN TURAN’IN ÇALIŞKANLIĞINA ŞAHİDİZ”

İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ise, “Cengiz başkanımızdan aldığı bayrağı devreden Ünal Köken’e tüm emekleri için teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte yine birlikte yol yürüyeceğimize inanıyorum. AK Parti’ye yakışır bir yarış oldu. Aday adaylarımıza duruşlarından ötürü teşekkür ediyorum. Adnan Turan’ın çalışkanlığına, tevazusuna şahidiz. 31 Mart’ta AK Parti zaferiyle sonuçlandığında Kandıra’ya çok güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Kandıra’da mevcut oylarımızın üzerineen az yüzde 15 oy arttırarak Kandıra’da sandıkları patlatacağımıza inanıyorum” dedi.

 

YÜZDE 60’IN ÜZERİNE ÇIKACAĞIZ

Adnan Turan ise, “Cumhurbaşkanımız görevi bize verdiği gün kendisine yüzde 60 sözü verdik. Cumhur ittifakının ortağı MHP ilçe başkanımız Ahmet Uğur ile birlikte bu oranın da üzerine çıkacağımıza inanıyorum. 31 Mart akşamı Kandıra’da sandıkları patlatacağız. Kandıra da 3 dönem görev yaptım. Gece gündüz sahalarda çalıştık. Biz çalışmaya alışığız ve başaracağımıza inanıyoruz. Gönül belediyeciliği ile birlikte gönül teşkilatçılığı da yapacağız. Bu şekilde en yüksek oyu alacağımıza inanıyorum. Allah’ın izniyle bunu başaracak ekibimiz var” şeklinde konuştu.

 

KANDIRA’DA YATIRIMLAR DEVAM EDECEK

Tahir Büyükakın ise, Kandıra’da yatırımların devam edeceğini söyleyerek, “Kandıra yolunun duble yol yapılması ve bunun Kaynarca’ya kadar uzatılması projesi Allah’ın izniyle tamamlanacak. Ünal başkanımızın başlattığı kent meydanı ve belediye hizmet binası projesi tamamlanacak. Yüzme havuzumuz da bu dönemde tamamlanacak. Karadeniz sahil yolu projesi Kandıra için bir fırsat olacak. Kandıra kırsal bir ilçe. Yeni yol ile birlikte İstanbul’la ulaşımın kolaylaşması eko-turizm fırsatını doğuracak. Biz de Büyükşehir Belediyesi olarak bunun en büyük destekçisi olacağız” dedi.

 

ADNAN TURAN’A KEFİLİM

Adnan Turan’a kefil olduğunu söyleyen Büyükakın, “Adnan Turan’la birlikte çalıştık. Bir iş verdiğimizde o işi bitiyor, gözümüz arkada kalmıyordu. Ben kendisinin çalışkanlığına şahidim. Belediyeci olarak da Kandıra da çok güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Kendisine kefilim. Adnan kardeşimizi sizlere emanet ediyorum” dedi.

Aday Tanıtım Programına Yoğun İlgi
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kandıra Yolunda Dehşet
Kandıra Yolunda Dehşet
12 İlçede 74 noktaya KocaeliKart istasyonu kuruldu
12 İlçede 74 noktaya KocaeliKart istasyonu kuruldu