Advert

Kandıra İsu Çalışanları'na Moral Yemeği

İsu Kandıra Şube müdürlüğünde çalışan personel , kurum içi dostluk, kardeşlik ve muhabbet duygularının pekişmesi adına düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Kandıra İsu Çalışanları'na Moral Yemeği
Kandıra İsu Çalışanları'na Moral Yemeği Admin

İsu Kandıra Şube müdürlüğünde çalışan  personel , kurum içi  dostluk, kardeşlik ve muhabbet duygularının pekişmesi adına düzenlenen yemekte bir araya geldi.

 

İsu Kandıra şube müdürü Hakan Kocatürk ve Şantiye şefi İhlas İlteriş Demir personellerin motivasyon ve kaynaşması adına güzel bir etkinliğe imza attılar. Her hafta kurum içerisindeki farklı birim personelleri ile akşam yemeğinde bir araya gelen yöneticiler yapılan bu organizasyon ile personellerinin istek ve şikayetlerini hem dinliyor hemde birlikte hareket ederek varsa sıkıntılar çözülüyor. Özel bir tesiste personellerine yemek ısmaralayan İsu Kandıra şube müdürü Hakan Kocatürk ve Şantiye şefi İhlas İlteriş Demir ilk olarak şoför ve operatör personellerini ağırladılar.  

İsu Kandıra Şube müdürlüğü şoför ve operatör personeli , kurum içi  dostluk, kardeşlik ve muhabbet duygularının pekişmesi adına düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Düzenlenen yemekte konuşma yapan İsu Kandıra Şube  Müdürü Hakan Kocatürk ; “Bir çalışanın motivasyonu iş yerinin başarısını etkileyen en önemli faktörlerinin başında gelir, iş yerine mutlu bir şekilde gelen, yaptığı işten, çalıştığı ortamdan, yöneticisiyle olan iletişiminden memnun olan, kısacası motivasyonu yüksek olan çalışanlar ile motivasyonu yüksek olmayan çalışanlar verimlilik noktasında birbirinden ayrılır. Başarının en büyük destekçisinin motivasyon olduğu görüşünden hareketle bizlerde sizlerin moral ve motivasyonu üst seviyede tutmak adına zaman zaman  bu tür organizasyonlarla bir araya geliyoruz. İsu Genel Müdürlüğümüz bünyesinde bulunan şube müdürlükleri arasında Kandıra şube müdürlüğümüz sizlerin özverili çalışmaları sayesinde en başarılı şube olmuştur. Başarı bir ekip işidir ve bizler bir ekip olarak sizlerle beraber bu başarının haklı gururunu yaşıyoruz, sizlere özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kandıra İsu Çalışanları'na Moral Yemeği
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kandıralılar'dan Örnek Davranış
Kandıralılar'dan Örnek Davranış
Büyükşehir’in dezenfektan timi yeni güne hazır
Büyükşehir’in dezenfektan timi yeni güne hazır