Advert

Kandıra'lı Önder Tiryaki Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde

Hürriyet okurlarının oylarıyla belirlenen 45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu Center’da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

Kandıra'lı Önder Tiryaki Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde
Kandıra'lı Önder Tiryaki Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde Admin

Hürriyet okurlarının oylarıyla belirlenen 45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu Center’da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Televizyon ve müzik dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği gecede Kandıra'lı Önder Tiryaki'de sahne aldı.

Azerbaycan yılın kadın sanatçı ödülü Aygün Kazımova'ya ödülü Kandıra'lı Önder Tiryaki tarafından verildi.

Önder Tiryaki Kimdir ; 

Önder Tiryaki Kandıra Seyitaliler köyü Arıklar mahallesinden Rahmi Tiryaki 'nin oğlu. Çocukluk hayali olan meslek için İstanbula yerleşen ve burada başarı merdivenlerini hızla cıkan Önder Tiryaki Moda dünyasıyla iç içe olan saç-makyaj bütünlüğünde, başarılı ve işin uzmanı olan güçlü bir isim.

Önder Tiryaki'in şu an yapmış olduğu meslek kendini bildi bileli hayaliydi. Bu hayalin gerçekleşebilmesi için çok emek ve zaman harcadı. Lise yıllarında boş zamanlarında bir kuaför salonuna çalıştı. Üniversite dönemide ise sabahları çalışıp akşamları okula gidiyordu. Üçüncü sınıfta okula devam etmeyeceğine karar verip bu işe yönelmek istediğini gördü ve doğduğu ve yaşadığı yer olan Kocaeli'den İstanbula taşındı.

İlk olarak, İzmit’te çalışmaya başlayan Önder Tiryaki sonra İstanbul’a gitmeye karar verdi ve İstanbul’da Kemal Doğulu’nun yanında çalışmaya başladı. Şimdi ise kendine ait stüdyosunda  ve Freelance Hair and Makeup artist olarak çalışmaya devam ediyor.

Dün gece 45. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde sahne alan Önder Tiryaki Kandıra'lı hemşerilerini gururlandırdı.

Kandıraburada.com olarak hemşerimiz Önder Tiryaki'ye başarılarının devamını diliyoruz.

önder tiryaki altın kelebek pantene
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor