Advert

Gebze'ye Kandıra'lı Aday

Kandıra'lı Volkan Ersoy Gebze belediyesi meclis üyeliği aday adaylık başvurusunu yaptı.

Gebze'ye Kandıra'lı Aday
Gebze'ye Kandıra'lı Aday Admin

Kandıra'lı Volkan Ersoy Gebze belediyesi meclis üyeliği aday adaylık başvurusunu yaptı. Aday adaylık müracaatını sosyal medya hesabından duyuran Volkan Ersoy ;

"Yeni bir başlangıç...
Allah hakkımızda hayırlısını eylesin.
Rabbim neylerse güzel eyler...
Teşkilatın, dostlarımızın, büyüklerimizin destek ve israrlariyla Gebze Belediyesi Meclis üyesi başvurusunu eşim Esra Ersoy , oğullarım Burak Deniz ve Türkan Ali Asaf ile yapmış bulunmaktayım. Bu yol benim yolum değil bizim yolumuzdur. Artık eğitimli gençlerimizi aktif olarak görmek istiyoruz, diyen tüm büyüklerimize teşekkür ediyorum. Desteklerini esirgemeyen eşim Esra Ersoy a aileme Sayin vekilim Cemal Bekle ye değerli başkanlarım Ahmet Çokyaşar a ,Erkan Aksoy a Bayram Denizci ye Yaşar Şencan a Sezgin Hışır a İzmit'te ve Türkiye deki tüm değerli başkan ve dostlarıma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Tüm dost, akraba , camiamizdan, teşkilatımızdan desteklerini bekliyorum...
Rabbim Utandirmasin.." diyerek sevenlerinden destek istedi. Kandıra Burada ailesi olarak bizlerde hemşerimize çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyoruz..

Volkan Ersoy Kimdir ?


18.01.1988 Kandıra doğumlu. İlköğretim Mehmet Akif ERSOY ilköğretim okulunda tamamladı. Kandıra Anadolu lisesine 9. Sırada girdi. Liseyi bitirip Anadolu Üniversitesi Spor bilimleri fakültesi kazanıp okudu. Bunun yanında 2. Üniversite olarak Anadolu Üniversitesi Medya ve iletişim mezunu.Halen 3. Üniversite olarak Atatürk Üniversitesi sosyoloji bölümü okuyoru. 2014 yılında evlendi ve biri 2 yaşında diğeri 2 aylık 2 oğlu var. Bunun yanında çeşitli spor antrenörlükleri bulunmakta futbol, satranç vb. Çeşitli yöneticilik ,liderlik kişisel gelişim sertifikiları mevcut. 
Kandıra Gençlerbirliğinde bir dönem futbol oynayan Volkan Ersoy Eskişehir'de çeşitli spor kulüplerinde de antrenörlük yaptı, çeşitli spor projelerinin ve spor organizasyonlarının içinde yer aldı. 2013 itibarı ile Gebze'de yaşamakta. 2 yıldır Gebze Belediyesinde spor eğitmeni olarak görev yapıyor. Gebze Mevlana mahallesinde Ak parti halka ilişkiler birim başkanı. Roman kökenli olan Volkan Ersoy zor şartlar altında okuyarak kendisini geliştirmiş ve bu seviyeye gelmiş olup Türkiye'deki 500 Roman ve Normal sivil toplum kuruluşu ile iletişim içerisinde çeşitli projelere imza atmış. 

 

volkan ersoy kandıra gebze ak parti belediye meclis üyesi aday adayı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor