Advert

Ak Parti'ye 13 Müracaat Daha

Mart 2019 da yapılacak yerel seçimler öncesi en hareketli parti tüm Ülkede olduğu gibi ilçemizde de Ak Parti.

Ak Parti'ye 13 Müracaat Daha
Ak Parti'ye 13 Müracaat Daha Admin

Mart 2019 da yapılacak yerel seçimler öncesi en hareketli parti tüm Ülkede olduğu gibi ilçemizde de Ak Parti.

Kandıra Ak Parti’de belediye meclis üyeliği için ilçe başkanlığına başvuru yapanların sayısı her gün artarak devam ediyor.

31 Mart 2019 yerel Yönetim Seçimlerinde meclis üyesi olmak isteyenler müracaatlarını yapmaya devam ediyor. 3.12.2018 tarihinde biteceği açıklanan belediye meclis üyeliği için son anda yapılan açıklama ile uzatım gerçekleştirildi. Tarih belli olmasa da meclis üyeliği başvuruları bir süre daha devam edecek AK Parti’de, aday adayları son gün yoğun olarak aday adaylık başvurularını ilçe başkanı Erol Ölmez, yada parti yetkili kişilerine yapmaya devam etti.

Yoğun geçeceği belli olan süreçte eski ve yeni belediye meclis üyesi aday adayları birer birer gelerek müracaatlarını yaptılar. Belediye meclis üyeliğinde uzatılan süre sonunda başvurusunu yapmayan mevcut meclis üyeleri ve belediye başkanının kim olacağına dair beklentiye göre müracaat yapacak isimlerle birlikte belediye meclis üyeliğine rekor başvurunun yapılması bekleniyor.

Kandıra ilçe teşkilatına son iki günde tam 13 meclis üyesi aday adayı müracaat etti. Müracaat eden aday adayları arasında mevcut meclis üyelerinin yanı sıra 6 isim daha başvuru evraklarını ilçe başkanı Erol Ölmez'e teslim ettiler.

İşte son günlerde belediye meclis üyeliğine başvuru yapan isimler:

Mevcut meclis üyelerinden Kadriye İnci, Hamza Biçer,Vedat Buran ve Selahattin Okan'ın yanı sıra Nazmiye Ceylan, Ayşe Yolcu,Nimet Taşçı, Adem Yaşa,Yüksel Sağlam,Adnan Yaşa, Resül Ersöz,Gülfem Uztürk ve Erkan Kaya Kandıra Belediyesi meclis üyeliği için aday adaylığı müracaatı yaptılar.

AYŞE YOLCU

KADRİYE İNCİ

NAZMİYE CEYLAN

NİMET TAŞÇI

ERKAN KAYA

HAMZA BİÇER

GÜLFEM UZTÜRK

SELAHATTİN OKAN

VEDAT BURAN

YÜKSEL SAĞLAM

ADEM YAŞA

RESÜL ERSÖZ

ADNAN YAŞA

Kadriye İnci Hamza Biçer Vedat Buran Selahattin Okan Nazmiye Ceylan Ayşe Yolcu Adem Yaşa Yüksel Sağlam Adnan Yaşa Resül Ersöz Nimet Taşçı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor