Advert

Yunus Özder'de Aday Adaylık Müracaatı Yaptı

Yunus Özder'de belediye başkanlığı aday adaylığı için müracaatını yaptı

Yunus Özder'de Aday Adaylık Müracaatı Yaptı
Yunus Özder'de Aday Adaylık Müracaatı Yaptı Admin

Kandıra AK Parti geçmiş dönem ilçe başkanı Yunus Özder'de belediye başkanlığı aday adaylığı için müracaatını yaptı.

Kandıra AK Parti geçmiş dönem ilçe başkanı Yunus Özder'de belediye başkanlığı aday adaylığı için bu gün ilçe binasına gelerek ilçe Başkanı Erol Ölmez'e aday adaylık başvurusunu yaptı. Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Özder, seçim sürecinin hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Özder'in sosyal medya üzerinde yaptığı açıklama ise şöyle oldu:

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli seçimlerde Adalet ve Kalkınma Partisinde Kandıra Belediye Başkanlığı aday adaylığı için başvurumu yapmış bulunmaktayım. Partimizin belirlediği belirleyeceği takvim çerçevesinde yolumuza devam edeceğiz. Kandıra eski AK Parti İlçe Başkanı olmaktan onurlandığım kuruluşunun ve başarısının genel başkanımız sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a ait olduğuna inandığım Ak Partiye ülkeme ve halkıma hizmet etmek arzusundayım. Görev verilmesi halinde mutlak başarıya ulaşmak için azim ve kararlılıkla mücadele edeceğim. Hemşehrimlerime söylemek isterim ki görev verilmesi halinde ilçemizin layık olduğu hizmetlere kavuşması için gecemizi gündüzümüze katacağız.

Nihayi hedef Kandıra’yı yeniden imar etmek olacak yıllardır daha fazla gelişmesi gereken Kandıramız'ı Allah’ın izniyle hak ettiği modern bir ilçeye kavuşturacağız. Geçmiş dönemlerde Kandıra Belediye Başkanlığı yapmış ve ebediyete intikal eden büyüklerimize Allah’tan rahmet şu anda sağ olanlara sağlıklı uzun ömürler dilerim.Ve yine partimize olan teveccüh ve ilgiden dolayı aday adayı olan bir birinden değerli dava arkadaşlarımın her birine ayrı ayrı teşekkür eder kendilerine başarılar dilerim. 31 Mart 2019 mahalli seçimleri için Adalet ve Kalkınma partisinin yüksek başarı ve mutlak zaferiyle sonuçlanması dileğiyle seçim sürecinin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını yüce Allahtan niyaz ederim.

Yunus Özder'de Aday Adaylık Müracaatı Yaptı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor