Advert

Kandıra Off-Road'cıları Bekliyor

Kandıra'nın ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Off-road Şenliği 18 Kasım Pazar günü yapılacak, Şenliklere 18 ilden yaklaşık 500 civarında aracın katılacağı ve 90 ile 100 aracın yarışacağı tahmin ediliyor.

Kandıra Off-Road'cıları Bekliyor
Kandıra Off-Road'cıları Bekliyor Admin

Kandıra'nın ev sahipliği yapacağı Offroad Şenliği 18 Kasım Pazar günü yapılacak, Şenliklere 18 ilden yaklaşık 500 civarında aracın katılacağı ve 90 ile 100 aracın yarışacağı tahmin ediliyor.

Kandıra’nın tanınmış iş adamlarından Volkan Cansever’in girişimleri, Düsoff Düzce Off-Road Kulübü ve Kartepe Off-Road Kulübü’nün destekleriyle Kandıra’da ilk kez gerçekleşecek olan Off-Road Şenlikleri için tüm hazırlıklar tamamlandı. Kandıra Orhan Mahallesi’nde hazırlanan özel parkurdaki start saat 09.30’da verilecek, normal ve extrem araçlar birlikte yarışacak. Şenliğe 18 ilden yaklaşık 500 civarında araç katılacak ve 4 farklı klasmanda 100’e yakın araç yarışacak.

Tek bir alan içerisinde yapılacak olan şenliklerde iki adet parkur aynı anda seyredilebilecek. Aynı arazi üzerinde hem standart parkur hem de ağır ekstrem parkuru olacak ve yarışlar 09.30’da aynı anda başlayacak. Standart parkurda yarışacak araçlarda en iyi zamanı yapan 1. pilota 3 bin lira, 2. pilota 2 bin lira, 3. pilota ise bin lira para ödülü verilecek. Aynı zamanda standart parkurda dereceye girenlere, ekstrem parkur klasman birincilerine ve kadınlar klasmanında ilk 3’e girenlere Kerpe Gaia Beach Hotel’de 2 gün boyunca tam pansiyon konaklama ödülü verilecek.

offroad kandıra volkan cansever
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor