Advert

O Artık Kandıra Spor Başkanı

Kandıra’nın önemli spor kulüplerinden, özellikle son yıllarda altyapıda önemli işler gerçekleştiren Kandıraspor’un olağanüstü genel kurulu toplantısında yönetim tamamen değişti.

O Artık Kandıra Spor Başkanı
O Artık Kandıra Spor Başkanı Admin


Kandıra’nın önemli spor kulüplerinden, özellikle son yıllarda altyapıda önemli işler gerçekleştiren Kandıraspor’un olağanüstü genel kurulu toplantısında yönetim tamamen değişti.

Tek liste ile yapılan seçimlerde son 3 yıldır kulüpte altyapı antrenörü olarak görev yapan, Bozburun Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Hüseyin Akın oybirliğiyle başkanlığa seçildi.

İSTİFA ETMİŞLERDİ

Geçen sezon sonunda kulüpte görev yapan antrenörlerin istifa etmesi ile sezon başında liglere katılamayan Kandıraspor’da, antrenörler Hüseyin Akın, Tansu Okan ve Abdulsamet Kürek kulüp yönetimini devralmış oldu. Kulüp Başkanı Hüseyin Akın yaptığı açıklamada, “En başta, beni bu göreve layık gören yönetim kurulu ve üyelerimize çok teşekkür ederim. Kandıra halkı tarafından sevilen kişilerden oluşan bir yönetimimiz var. Kandıraspor bizim değil tüm Kandıra’nın takımıdır. Bunu göreve geldiğimiz ilk günden bu yana halkımızın maddi ve manevi sağladığı destek ile çok iyi şekilde gördük” dedi.

“KANDIRA GENÇLERİ EN İYİSİNİ HAK EDİYOR”

Sadece futbol değil diğer branşlarda da faaliyet göstereceklerini kaydeden Akın, “Kandıra gençlerinin ve çocuklarının, bedensel, sosyal ve ruhsal yönden gelişime katkı sağlayacak çalışmalar yapacağız. Sadece futbol değil diğer branşlarda da faaliyet göstereceğiz. Bunun için çalışmalara başladık. Kandıra geniş bir coğrafya ve buraya yapacağımız katkılar, bu bölgenin insanına yapacağımız samimi dokunuşlar çok kıymetli. Burada önemli bir genç nüfus potansiyeli var. Sorumluluğumuzun farkındayız. Kulüp yönetimi olarak en iyi şekilde organize olup kulübü hep birlikte yöneteceğiz. Kandıra gençleri en iyisini hak ediyor” dedi.

“ÖRNEK GÖSTERİLEN KULÜP OLACAĞIZ”

Akın, ayrıca Kandıra gençliğine sahip çıkacaklarını, her yönü ile örnek gösterilen bir kulüp olmak istediklerini belirtti. Centilmenliğin ve spor ahlakının ön planda olduğu, iyi bireyler yetiştirmeyi, Kandıra insanını spor sahalarına çekmeyi amaçladıklarını, her şeyin skor başarısı olmadığını, gerçek başarının gençlere yatırım yapmakla gerçekleşeceğini sözlerine ekledi.

İşte yeni yönetim;

KANDIRA SPOR YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

1- Hüseyin Akın

2- M. Tansu Okan

3- Abdülsamet Kürek

4- İslam Koç

5- Hamza Özbal

6- Kenan Güneş

7- Ahmet Can

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

1-Hakan Aydın

2- Ömer Ordu

3- Harun Taştekin

4- Ertuğrul Tayfun

5- Olcay Ersoy

6- Özhan Pelevan

7- Emre Yıldız

DENETİM KURULU ASİL ÜYELER

1- Hakan Bebek

2- Onur Şanlı

3- Eralp Görgün

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELER

1-Bülent Kızıltuğ

2- Ferhat Özoğul

3- İlker Oruç

kandıra spor hüseyin akın tansu okan abdüssamet kürek
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor