Advert

Nasuhlar, Merkez Erikli ve Beyceğiz Mahallelerinde Yoğun Çalışma Var

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Nasuhlar mahallesinde mezarlık bölgesinde beton direk ve çit çalışmalarını sürdürüyor.

Nasuhlar, Merkez Erikli ve Beyceğiz Mahallelerinde Yoğun Çalışma Var
Nasuhlar, Merkez Erikli ve Beyceğiz Mahallelerinde Yoğun Çalışma Var Admin

“Hizmetler Tüm Hızıyla Sürüyor”

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Nasuhlar mahallesinde mezarlık bölgesinde beton direk ve çit çalışmalarını sürdürüyor. Tüm mahallelerde çalışmalarını sürdüren ekipler, Merkez Erikli, Beyceğiz’de asfalt serim hizmetlerine de devam ediyor.

“Nasuhlar, Merkez Erikli ve Beyceğiz Mahallelerinde Hizmetler Sürüyor”

Genişleyen hizmet alanı ile ilçenin dört bir yanında çalışmalara devam eden Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Nasuhlar mahallesi mezarlık beton direk ve çit çalışması ile Merkez Erikli Beyceğiz’de  asfalt serim hizmetlerini sürdürüyor.

Vatandaşların sosyal yaşamlarını kolaylaştıracak hizmetlerle Kandıra için gece gündüz çalışan Belediye ekipleri, merkez mahallelerin dışında çevre mahallelerde de talepleri değerlendirerek hizmet veriyor.

Kandıra’nın ilmek ilmek işlenmesinde titizlikle çalışan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, “Biz hizmet sözümüzü yerine getirmek için yola çıktık , tüm çalışmaların sürdürülmesinde gecemizi gündüz edeceğiz “dedi.

Başkan Ünal Köken, “96 mahallemizde geceli gündüzlü emek veren ekiplerimizle, hizmet seferberliğimizi hızlandırdık.  Kandıra’nın tüm mahallelerine hizmet götürmek ve imkanlarımız ölçüsünde vatandaşlarımızın istek ve taleplerini karşılamak için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.  Sosyal belediyecilik anlayışıyla çıktığımız hizmet yolunda hemşehrilerimizin yanındayız. Onların ihtiyaçları doğrultusunda gece gündüz çalışıyoruz dedi.

 

Nasuhlar Merkez Erikli ve Beyceğiz Mahallelerinde Yoğun Çalışma Var
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor