Advert

Kandıralılara Aşure ikramı

Kocaeli Lokantacılar Odası Başkanı Hikmet Özdemir Kandıralılara Aşure ikram etti

Kandıralılara Aşure ikramı
Kandıralılara Aşure ikramı Admin

Kocaeli Lokantacılar Odası Başkanı Hikmet Özdemir Kandıralılara Aşure ikram etti.

Kocaeli Kandıralılar Derneği Danışma Kurulu üyesi de olan Hikmet Özdemir ve kardeşi Kadir Özdemir Kuruçeşme’deki Merkez Lokantasında Kandıralılar Derneği yöneticilerine ikramlarda bulundu.

Kandıralı yöneticiler

Kuruçeşme’deki toplantıya; Av. Abdurrahman Kaymak(13.Başkan 2018-2020), Turan Sarı(2.Başkan 1996-1998), Günay Gülcü(4.Başkan 2000-2002),Erdal Baykara(6.Başkan 2004-2006), Harun Reşit Kocagöz(10.Başkan 2012-2014), Ahsen Okyar(Denetim Kurulu Başkanı),Yönetim Kurlu üyeleri; Salim Yaşar ve Başpehlivan Faruk Akkoyun, Denetim Kurulu Üyeleri; İbrahim Yılmaz ve İlker Altınten, Danışma Kurulu üyeleri; Son Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Köktürk ve Kuruçeşme Belediye Başkanı Ali Kahraman, Yenişehir Mahallesi Muhtarı Mesut Belhan, Kocaeli TV Spor Müdürü Yiğit Özcan, Sedanur Altınten, Sosyolog Ali Aktaş ile Gebze Kandıralılar Derneği Başkanı Sedat Durmuş ve Başkan Yardımcısı Kenan Sert katıldı.

Katılanlara Manavlar Kitabı

Sosyolog Yazar Ali Aktaş, Kocaeli ve Sakarya başta olmak üzere Türkiye’nin birçok yerinde en eski yerleşik topluluk olarak bilinen Manavlar’ı anlatan, “Yerli Yerleşik Türkler: Manavlar” isimli kitabını imzalayarak toplantıya katılanlara takdim etti.

Hikmet Özdemir’e kitap

Başkan Av. Abdurrahman Kaymak ve Başpehlivan Faruk Akkoyun birlikte Aşure ziyafetinde bulunan Hikmet Özdemir’e teşekkür ederek, 30 Mart 2016 – 28 Mart 2018 tarihleri arasındaki Kocaeli Kandıralılar Derneği faaliyetlerine yer veren binlerce gazete ve internet sitesi haberi arasından seçilen kupür fotokopilerinden meydana gelen 284 sayfadan ibaret “medya’da KOCAELİ KANDIRALILAR DERNEĞİ –9” isimli kitabı verdi.

Kandıralılara Aşure ikramı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor