Advert

Volkan Cansever Son Sözü Söyledi

Kandıralı işadamı, Cansever İnşaat firmasının sahibi Volkan Cansever sosyal medya üzerinden Üniversite ile ilgili son sözünü söyledi. 3 sene sonra yeri geri alırım.

Volkan Cansever Son Sözü Söyledi
Kandıralı işadamı, Cansever İnşaat firmasının sahibi Volkan Cansever, yaklaşık beş yıl önce, KOÜ tarafından üzerinde 4 yıllık fakülte yapılması koşuluyla 5 dönümlük arazi bağışlamış. Volkan Cansever, daha sonra bu bağışını büyütmüş, arazisinin 30 dönümünü KOÜ fakülte binası yapsın diye hibe etmiş. Tek şartı, bu arazide yapılacak fakülte binasına, aile büyükleri Rahmiye-Mehmet Cansever Yerleşkesi adının verilmesi olmuştu.
Volkan Cansever sosyal medya hesabı üzerinden arazi bağışı ile ilgili fotoğrafı paylaşarak  2 sene oldu? Kandıra Kalk artık ayağa ben verdim sen hakkını ara !.. diye mesaj yayınladı. Mesajının altına yapılan yorumlara ise ;  "Valla benim için hava hoş 3 sene sonra Yeri geri alırım Kandıram kaybeder ben memleketimin artık kaybetmesini istemiyorum" cevabını verdi.
Umarız Volkan Cansever'in bu mesajını birileri duyar ve gerekli adımlar bir an önce atılır, ne Kandıra'mızın ne de Kandıra'lımızın kaybetmesini istemeyiz.
volkan cansever kocaeli üniversitesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hüseyin bayrak     2018-09-15 Büyük ihtimal Kandıra'ya fakülte üçüncü üniversiteye nasip olacak
Yuksel horoz     2018-09-15 Volkan kardesım senın yaptıgını kandıramız ıcın bulun mayacak bır nımet ama bır gercek varkı bızım ıdarecılerımız hıc ılgılenmıyor bır ılcenın kalkınması ıcın olmasa olmaz lardan bırı ılcenın kalkınması ıcın unıversıte sart ama bazı vekıllerımız devamlı aslan beye tasıyor kandırayı kandıranın esnafını dusunen yok nasılsa oyları verıyoruz boluk dur kandıralı sende dur mısalı guzel dusuncelerınden dolayı sana tesek kur ederım kardesım
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anket'te Adnan Turan mı? Ercüment Şahin mi? Önde
Anket'te Adnan Turan mı? Ercüment Şahin mi? Önde
Şaki Baba Pilavcısı Kandıra'da Hizmet Veriyor
Şaki Baba Pilavcısı Kandıra'da Hizmet Veriyor