Advert

Kandıra'lı Beşiktaşlılardan Fikret Orman'a Destek

Kandıra Beşikteşlılar derneği başkanı Armağan Aktaş “Büyük Başkan Fikret Orman’a, şahsım ve Kandıra Besiktaşlılar Derneği olarak tam destek veriyoruz ”dedi.

Kandıra'lı Beşiktaşlılardan Fikret Orman'a Destek

Kandıra  Beşikteşlılar derneği başkanı Armağan Aktaş “Büyük Başkan Fikret Orman’a, şahsım ve Kandıra Besiktaşlılar Derneği olarak tam destek veriyoruz ”dedi.

16 Eylül Pazar günü Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi’nde yapılacak olağanüstü seçimli genel kurul öncesi Kulüp Başkanı Fikret Orman’ın yanında olduklarını ifade eden Aktaş, gazetecilere yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Göreve geldiği günden bu yana, gerek aile gerek iş hayatında büyük özverilerde bulunarak gecesini gündüzüne katarak, Beşiktaş’ımıza hizmet eden ve üstün başarılar elde eden Başkanımız Sayın Fikret Orman’a ahde vefa gereği teşekkürü bir borç biliriz.

Başkanımız Fikret Orman, unutulmamalıdır ki, 2012 yılında hacizler, icralar peş peşe kapımızı aşındırırken, bir cengâver olarak Beşiktaş’ımıza hizmet için yola çıktı. Yönetim kurulu ile birlikte cefa çekerek, ’Vefa’ diyerek camiamızı kenetledi. Stadyumumuzu şanlı Beşiktaş’ımıza en yakışır şekilde inşa edip hizmete soktu. Bunun ardından da peş peşe gelen şampiyonluklar ve Avrupa kupalarında elde edilen başarılarla tüm Beşiktaşlıların göğsünü kabartmayı da başardı. Lakin günümüzde yaşanan ekonomik sıkıntılardan dolayı tüm kulüplerin olduğu gibi Beşiktaş’ımız da bu durumdan olumsuz etkilenmektedir. Yaşanan bu süreç sonucunda ortaya çıkan sıkıntılı dönemden kulübümüzün en az zararla ve dik bir şekilde çıkmasının tek çaresi başkanımız Sayın Fikret Orman’ın etrafında kenetlenmeliyiz,2012 yılında görevi devralan Başkanımız Sayın Fikret Orman ve yönetiminin emrinde çalışmaktan onur duyuyorum, Beşiktaş’a hizmet edenlerin yanındayım “dedi. Öte yandan Beşiktaş Kulübü olağanüstü seçimli genel kurulunun çoğunluğa bakılmaksızın 16 Eylül'de yapılacağı belirtildi. 
Kandıra Beşiktaş derneği başkanı Armağan Aktaş

Fikret Orman Beşiktaş Kandıra beşiktaşlılar Armağan Aktaş
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Turan’ın 15 Temmuz Mesajı
Başkan Turan’ın 15 Temmuz Mesajı
Uyanık Kampçılar Ortalığı Ayağa Kaldırdı
Uyanık Kampçılar Ortalığı Ayağa Kaldırdı