Advert

AK Parti tam kadro donanma davasında

AK Partililer Kandıra’da görülen FETÖ donanma davasına yoğun katılım gösterdi.

AK Parti tam kadro donanma davasında
AK Parti tam kadro donanma davasında Admin

AK Partililer Kandıra’da görülen FETÖ donanma davasına yoğun katılım gösterdi.

AK Parti Kocaeli milletvekili İlyas Şeker, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit ilçe başkanı Hasan Ayaz, Kandıra İlçe başkanı Erol Ölmez, İzmit Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, AK Parti milletvekili adayı Elif Nur Bayram ve çok sayıda parti yöneticisi duruşmada yer aldı.

GİRİŞİM BOŞA ÇIKTI

Abdullah Eryarsoy yaptığı açıklamada, ” “Aziz milletimiz istiklâline ve istikbaline yönelik saldırıların belki de en alçakça olanına 15 Temmuz 2016 gecesi maruz kalmış; binlerce yıldır olduğu gibi cesareti, feraseti, birlik ve beraberliğiyle bu girişimi boşa çıkarmıştır.

VİCDAN RAHATLATACAK BİR KARAR

Biz de milletimiz adına dün olduğu bugün de milletimizin davasının takipçisiyiz. Her ne kadar yalanlara sığınsalar, kendilerini sütten çıkmış ak kaşık gibi göstermeye çalışsalar da bu hainler mahkemelerde en ağır bedeli ödeyeceklerdir. Bu davaları takip bizim için çok önemli çünkü 15 Temmuz Darbe girişimi, 80 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının ve bu topraklara ümit bağlamış en temel hakkı olan yaşama hakkına yapılmış bir saldırıdır. Biz de bu süreçte hukuk içerisinde mahkemelerin karar verdiği şekilde adaletin tecellisini bekliyoruz.

FETÖ davalarından öyle bir karar çıkmalı ki her birimizin vicdanının rahatlayacağı bir karar olmalıdır.

AYNI ŞEKİLDE

Bugün darbeye kalkışanlar, hainlik yapanların bir daha buna cesaret edememesi lazım. Çünkü biz huzurlu bir şekilde yaşayacağımız ülkeye buradaki bütün vatandaşlarımızın hep beraber birlik beraberlik içerisinde durmadan bu ülkenin geleceği açısından Türk milletinin daha da güçlenmesi açısından bugüne kadar nasıl birliktelik verdiysek, geçmişte Kurtuluş Savaşı’nda, Çanakkale Savaşı’nda nasıl birlik, beraberlik içerisinde olduysak aynı şekilde bu vatanın bekası için, savunması için bugüne kadar nasıl bedel ödediysek Allah’ın izniyle yarın aynı şekilde bedel öderiz.

BİRLİĞİN GÜCÜNE İNANIYORUZ

Şehitlerimizin emaneti olan bu topraklarda, aynı inanç ve vatan sevdasıyla güzel ülkemizin aydınlık geleceği için mücadele etmeye devam edeceğiz. Geleceği; vatanımız, milletimiz, bayrağımız, devletimiz ve insanımız adına iyinin ve doğrunun yolundan hiçbir zaman şaşmadan karşılayacağız. Çünkü biz birliğin gücüne inanıyor, yüreklerimizin bu vatan uğruna asırlardır aynı duygularla çarptığını biliyoruz. Zafer; iyilik ve doğruluk adına mücadele edenlerindir. Rabbim Zalimlere, hainlere fırsat vermesin. Allah bir daha bu millete 15 Temmuz’lar yaşatmasın” ifadelerine yer verdi. 

Haber:enkocaeli.com

AK Parti tam kadro donanma davasında
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor