Advert

Hüseyin Öz, İZKANDER’ bıraktı

Kısa adı İZKANDER olan İzmit ve Kandıralılar derneğinde sürpriz gelişme. Hüseyin Öz’ün başkanlığında kurulan ve kısa sürede İzmit ve Kandıra’da teşkilatlanan, kalabalık organizasyonlar gerçekleştiren ve adından söz ettiren İZKANDER’de olağanüstü kongre kararı alındı.

Hüseyin Öz, İZKANDER’ bıraktı
Hüseyin Öz, İZKANDER’ bıraktı Admin

Kısa adı İZKANDER olan İzmit ve Kandıralılar derneğinde  sürpriz gelişme. Hüseyin Öz’ün başkanlığında kurulan ve kısa sürede İzmit ve Kandıra’da teşkilatlanan, kalabalık organizasyonlar gerçekleştiren ve adından söz ettiren İZKANDER’de olağanüstü kongre kararı alındı.

BIRAKANLAR

Geçen hafta sessiz sedasız gerçekleştirilen kongrede derneğin yeni yönetimi de şekillendi. Hüseyin Öz, Yakup Kaya, Kadir Cansever, Samet Şengöz, Metin Durak, Kenan Seyrek gibi bu kentin tanınmış, şehre mal olan isimleri yeni yönetimde yer almadı.

HAKKIMI HELAL EDİYORUM

Konuyla ilgili En Kocaeli gazetesine konuşan Hüseyin Öz, “Bizler düşünce ve duruş olarak insanları ayrıştıran insanlar değiliz. Bizlerdeki anlayış insanı yaşat ki devlet yaşasın düsturudur. Bu manada İZKANDER’de beraber görev yaptığım arkadaşlara hakkımı helal ediyorum” dedi.

YENİ BİR OLUŞUMLA

Arkadaşlarıyla birlikte önümüzdeki günlerde yeni bir oluşum için yola koyulacaklarını duyuran Hüseyin Öz, “Amacımız tüm kent insanını birleştirici bir çatı oluşturmak. Bizler bu kentin öz evlatları olarak kentimize yeni oluşumla hizmet etmeye devam edeceğiz. Yakında kamuoyuna duyurusunu da yapacağız” ifadelerini kullandı

 

Hüseyin Öz İZKANDER’ bıraktı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor