Advert

Akbal Mahallesine Çocuklar için Park

Çocuklar ve gençler başta olmak üzere tüm vatandaşlara kaliteli hizmet sunan Kandıra Belediyesi, Akbal Mahallesine yepyeni bir park yaptı

Akbal Mahallesine Çocuklar için Park
Akbal Mahallesine Çocuklar için Park Admin

Çocuklar ve gençler başta olmak üzere tüm vatandaşlara kaliteli hizmet sunan Kandıra Belediyesi, Akbal Mahallesine yepyeni bir park yaptı.

Vatandaşlar tarafından gelen istek ve talepleri değerlendiren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ailelerden gelen park isteklerini geri geçirmeyerek kısa sürede hayata geçirilmesini sağladı.

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında mahalle sakinlerinin aileleriyle birlikte vakit geçirecekleri, çocukların ve gençlerin spor yapacakları alanları arttırılıyor.

Gençlerin ve çocukların bireysel gelişimine yönelik spor faaliyetlerine önem veren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, semt spor sahalarının yaygınlaşması ve geliştirilerek sürdürülmesi için çalıştıklarını vurguladı. İlçemize en iyi hizmeti sunmak ve hemşehrilerimizin istek ve taleplerini imkanlarımız ölçüsünde karşılamak üzere ekiplerimizle birlikte çalışıyoruz diyen Başkan Köken, 96 mahallesi bulunan Kandıra’nın her karışına hizmetlerin ulaşacağını ifade etti.

Akbal Mahallesine Çocuklar için Park
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor