Advert

Ferhat Göçer İzmit’e geliyor

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer büyüdüğü şehre, İzmit’e geliyor.

Ferhat Göçer İzmit’e geliyor
Ferhat Göçer İzmit’e geliyor Admin

Ünlü sanatçı Ferhat Göçer büyüdüğü şehre, İzmit’e geliyor.

İZMİT’İN DÜŞMANDAN KURTULUŞU

Yaptığı şarkıları birçok çiftin evliliğinde ilk dans şarkısı olan ve çok sevilen Ferhat Göçer, İzmit’in düşmandan kurtuluşunun 97. yıl dönümünde sahne alacak. 29 Haziran Cuma günü yapılacak konser Sekapark’ta gerçekleşecek. İzmit Belediyesi tarafından düzenlenecek konser Uçurtma Tepesi’nde saat 21’de başlayacak.

DAHA ÖNCE İPTAL EDİLMİŞTİ

Şarkıcının İzmit Belediyesi tarafından 3 Şubat 2018’de düzenlenmesi planlanan konseri İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın talimatıyla “Afrin Zeytin Dalı Harekatı” sebebiyle iptal edilmişti. Ünlü sanatçı İzmit’te en son Konak Hastanesi’nin ev sahipliği yaptığı ve 14 Mart Tıp Bayramı’nın kutlandığı gecede sahne almıştı.

İZMİT’TE BÜYÜDÜ

2002’den beri müzik piyasasının içinde bulunan Göçer, mesleği olan doktorluğu ve şarkıcılığı birlikte yürüttü. Çok sevdiği ve başarıyla 25 yıl yaptığı cerrahlıktan geçen sene emekli oldu. Birecik’te dünyaya gelen Göçer, ailesinin görev yeri olan İzmit’te büyüdü. Çocukluğu İzmit’te geçen ünlü sanatçı, eğitimini burada tamamladı ve 1985 yılında İzmit Lisesi’nden mezun oldu. Ünlü sanatçı perşembe günü vereceği konserle, sevilen şarkılarını İzmitlilerle beraber söyleyecek. 

Ferhat Göçer İzmt’e gelyor
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor