Advert

Başkan Karaosmanoğlu, Muhtarlarla Buluştu

Kocaeli büyükşehir belediye başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Kandıra Namazgah kültür merkezinde muhtarlar ile biraraya geldi.

Başkan Karaosmanoğlu, Muhtarlarla Buluştu
Başkan Karaosmanoğlu, Muhtarlarla Buluştu Admin

Başkan Karaosmanoğlu, Muhtarlarla Buluştu

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımıyla Namazgah Kültür Merkezinde mahalle muhtarlarını düzenledikleri kahvaltı programında ağırlayan Başkan Ünal Köken, ilçenin tüm bölgelerine eşit hizmet anlayışıyla hareket ettiklerini , vaktin birlik ve beraberlik vakti olduğunu vurguladı.

Demokrasi piramidinin seçilmiş en önemli basamağı olan muhtarlarımızla kurduğumuz sıkı bağlarla çalışmalarımızı hızlıca sürdürüyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, mahallelerimizdeki çalışmalarımızın büyük bir bölümünü tamamladık, kalan kısmı için ise ekiplerimizle birlikte canla başla çabalıyoruz dedi.

İlçenin tüm bölgelerine eşit hizmet anlayışıyla hareket eden Başkan Köken, halkımıza hizmet ederken bizlere yol arkadaşlığı yapan mahalle muhtarlarımızla ilçemizde hayata geçen ve hayata geçecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulunmayı sürdüreceğiz diyerek 96 mahallesi bulunan Kandıra’nın hizmetlerle gelişmeyi sürdüreceğini ifade etti.

Başkan Karaosmanoğlu; “ Kandıra, Kocaeli’nin Yıldızı Oldu”

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ise yaptığı konuşmada, programı düzenleyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ve katılımcı olan muhtarlara teşekkür etti.  Kocaeli ve Kandıra’ya 14 yıldır hizmet etmenin mutluluğunu yaşadıklarını vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu , düzenli, ileriye dönük ve hedefi olan çok güzel çalışmalar yaptıklarını anlattı.

 

Başkan Karaosmanoğlu Muhtarlarla Buluştu
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor