Advert

Kandıra Millet Kıraathanesi Faaliyete Başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın açıklamasının ardından harekete geçen Kandıra Belediyesi, Namazgah Kültür merkezinde Kocaeli’de ikinci olma özelliğini taşıyan millet kıraathanesini açtı

Kandıra Millet Kıraathanesi Faaliyete Başladı
Kandıra Millet Kıraathanesi Faaliyete Başladı Admin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın açıklamasının ardından harekete geçen Kandıra Belediyesi, Namazgah Kültür merkezinde Kocaeli’de ikinci olma özelliğini taşıyan millet kıraathanesini açtı.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımıyla yapılan açılışa mahalle muhtarları, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş yoğun ilgi gösterdi.

 

Kocaeli’de ikinci olma özelliği taşıyan Millet Kıraathanesi, Kandıra’nın göz bebeği Namazgah Kültür Merkezinde faaliyete başladı.

 

“Namazgah Kültür Merkezi, Millet Kıraathanesiyle Göz Dolduruyor”

 

Kandıra Belediyesi tarafından yakın zamanda ilçeye kazandırılan Namazgah Kültür Merkezi’nde yaklaşık 320 metrekare alan üzerine kurulan  kıraathane, Kocaeli’de ikinci olma özelliği taşıyor.

Kütüphane, dinlenme alanları, internet ve bilgisayar odası ile her kesime hitap eden millet kıraathanesinde kitap okumak için gelenlere görevliler tarafından ücretsiz çay ve kek ikramında bulunuluyor.

Yediden yetmişe her kesimden vatandaşın uğrak noktası haline gelen Namazgah Mesire Alanı ve Kültür Merkezimizdeki faaliyetleri her geçen gün arttıracak ve vatandaşlarımıza faydalı hizmetler sunacağız diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,  ‘’eksikliğini gördüğümüz kıraathaneyi, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamaları doğrultusunda kısa sürede planlamasını yapıp ilçemize kazandırma kararı aldık’’ dedi.

 Topluma Faydası Oldukça Fazla

Başkan Köken, Namazgahta faaliyete geçirdikleri Millet Kıraathanesinin kitap okuma oranlarını büyük ölçüde arttırabileceğini vurguladı. Gelişen bir ilçe olduklarını anlatan Başkan Köken, inanıyorum ki bu projelerle insanlarımız kitapla, medeniyetle buluşacaklardır. Kandıra Belediyesi olarak kültürde, sanatta, okumada gayretli çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.

Kandıra Millet Kıraathanesi Faaliyete Başladı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor