Advert

Başkan Köken Beş Çayında Vatandaşla Buluştu

Kandıra’da her geçen gün bir yeniliğe imza atan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, yeni bir gelenek başlatıyor

Başkan Köken Beş Çayında Vatandaşla Buluştu
Başkan Köken Beş Çayında Vatandaşla Buluştu Admin

Kandıra’da her geçen gün bir yeniliğe imza atan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, yeni bir gelenek başlatıyor. Samimiyetin simgesi olan Kandıra’da mahalle çaylarının startını veren Başkan Köken, merkez mahallelerle başlattığı buluşmalarda vatandaşı dinledi, projelerin gidişatını ve gelinen noktaları hemşehrileriyle değerlendirdi.

“Mahalle Geleneği Başkan Köken’le Canlandırılıyor”

Kültürümüzde geçmişten bugüne büyük yer tutan mahalle kültürünü yaşatmak gelecek nesillere aktarmak üzere yeni bir proje geliştiren Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, vatandaşların sesi oluyor.

“Start, Akdurak Mahallesiyle Verildi”

 Akdurak mahallesiyle start verilen beş çayı programında kalabalıkla karşılan Başkan Köken, Kandıra’nın gelişen ve projelerle modernize edilen halini anlattı. Mahallelerimizde yapmak istediğimiz yenilikleri, vatandaşlarımızın bizlerden beklentilerini düzenlemiş olduğumuz beş çayı programlarında karşılıklı olarak dile getireceğiz şeklinde konuşan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, vatandaşlarımızın istek ve taleplerinin başımızın üzerinde yeri var, bizler onların hizmetkarlarıyız dedi.

“Başkan Köken, Hemşehrilerinin Gönlüne Girdi”

Beş çayında hemşehrileriyle kucaklaşan onlardan gelen talepleri dinleyen Başkan Köken’in hoşgörülü ve çözüm odaklı yaklaşımı vatandaşlar tarafından takdir gördü.

“Kandıra’da Turizm Potansiyeli Artıyor”

Geniş bir coğrafyaya sahip olan Kandıra’nın büyük bir kısmını oluşturan sahil şeridi ile turizm potansiyelinin genişlediğini vurgulayan Başkan Köken, mavi bayrağa sahip Bağırganlı, Kerpe ve Cebeci’nin yaz aylarında dolup taştığını nüfusun ikiye katlandığını ifade ettiği konuşmasında  Kandıra Belediyesi olarak çevrenin ve sahillerin temizlik ve güvenliğini sağlamak için gece gündüz çalıştıklarını belirtti.

“Eksikler Başkan Ünal Köken’le Tamamlanıyor”

Mahalle çayında vatandaşlara uzatılan mikrofonlarda İlçede artan nüfusa karşın yetersiz kalan düğün salonu, mahalle parkları gibi çeşitli hizmetlerin tamamlandığını ve hizmete sunulduğunu anlatan vatandaşlar, çalışmalarından dolayı Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’e teşekkür etti.

Kapalı yüzme havuzu, spor salonu gibi bir çok hizmeti başlatan ve devam ettiren Başkan Köken, faaliyete geçecek olan Gıda ihtisas  OSB’nin alt yapı çalışmalarına başlanacağını ve Kandıra’nın birkaç yıl içinde Kocaeli’nin yıldızı olacağını vurgulayarak  hem merkez hem de çevre mahalleleri güzelleştirmek ve faydalı projeler geliştirmek  için vatandaşlarımızla birlikte el ele çalışacağız dedi.

Başkan Köken Beş Çayında Vatandaşla Buluştu
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor