Advert

Başkan Erol Ölmez'e Yetişilmiyor

Ak Parti Kandıra ilçe başkanı Erol Ölmez'in temposuna ayak uydurmak çok zor.

Başkan Erol Ölmez'e Yetişilmiyor
Başkan Erol Ölmez'e Yetişilmiyor Admin

Ak Parti Kandıra ilçe başkanı Erol Ölmez'in temposuna ayak uydurmak çok zor.

Dün akşam Merkez Erikli Belenköy mahallesindeki iftar davetine icabet etmek için Kandıra Ak Parti ilçe başkanı Erol Ölmez'in içinde bulunduğu araca bindim, ben Belenköye gidip iftarımızı yaptıktan sonra döneriz diye hesap etmiştim ki evdeki hesap çarşıya uymadı Belenköye niyet Sarışeyh Çınarcık'a kısmet. 

Başkan Ölmez okadar çok iftar daveti almışki hangisine yetişeceğine inanın o bile şaşırmış diyeceğim ama o değilde ben çok şaşırdım, Aynı akşam Akçaova, Merkez Erikli Belenköy, Deliveli, Topluca Şabanlar ve Sarışey Alacalar ( Çınarcık ) mahallelerinde iftar programı vardı. Başkan Ölmez Belenköy'deki programa Ak Parti Kocaeli Milletvekili adayı Dr. Hakan Höbek ve yönetim kurulundan bazı arkadaşların katılacağını , Akçaovadaki iftar programına Kandıra Belediye başkanı Ünal Köken ve Yönetim kurulundan bazı arkadaşların katılacağını o yüzden kendisinin diğer iftar programlarına gitmesi gerektiğini söyledi.

Hal böyle olunca geriye 3 iftar programı kaldı üçüne birden gidemeyeceğine göre , önce Topluca Şabanlara gitti orada halk ile buluşup sohbet ettikten sonra Sarışeyh'teki iftara katıldı, iftarın ardından Deliveli mahallesine geçerek burada vatandaşlarla sohbet etti. Delivelideki sohbetin ardından Akçaovaya geçen başkan Ölmez burada Milletvekili adayları Dr. Hakan Höbek ve Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ile buluşarak teravih namazı kıldıktan sonra kahvehaneleri gezerek vatandaşların istek ve taleplerini dinleyerek 24 Haziran'da Ak Parti'ye destek istedi.

Kısacası bir akşam başkan Ölmez ile birlikte iftar programına katılayım dedim kendisinin yoğun temposuna yetişemedim. 

erol ölmez kandıra ak parti
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor