Advert

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Kandıra'da Vatandaşla Buluştu

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, dün öğle saatlerinden sonra SKM programları kapsamında Kandıra merkezde ziyaretler gerçekleştirdi.

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Kandıra'da Vatandaşla Buluştu
Başbakan Yardımcısı Fikri Işık Kandıra'da Vatandaşla Buluştu Admin

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, dün öğle saatlerinden sonra SKM programları kapsamında Kandıra merkezde ziyaretler gerçekleştirdi.

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık'a AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ve teşkliat mensupları Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra Kaymakamı Mehmet Ünal,  Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram, Kandıra Mahalle Muhtarları ve vatandaşlar eşlik etti.

Babatepesi'nde "Kocaeli Fatihi" olarak bilinen Akçakoca Bey'in mezarı başında dua eden Işık,  Gözetleme kulesinden sahil bölgesini ve Kandıra’nın doğal güzelliklerini dürbünle izledi.

KEFKEN İFTARINDA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Kumcağız'da yapılmakta olan sahil çevre düzenlemesi çalışmalarını inceleyen Işık, yetkililerden bilgi aldı. Kefken Muhtarlığı ve vatandaşlar tarafından verilen iftar yemeğinde vatandaşlarla bir araya gelen ve esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Fikri Işık, daha sonra Çamkonak ve Karaağaç Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

EVLERİNİZDE HUZUR İÇİNDE YAŞAYIN

Vatandaşlar tarafından kendisine imar barışı yasası ile ilgili sorular sorulan Işık, imardaki sorunların geçmişten bu güne süre gelen bir sorun olduğunun altını çizerken, ‘’Hepinizin bildiği gibi kanun çıktı. İnşallah uygulaması da yakında başlayacak. İmar barışı ile doğalgaz, elektrik, su bağlanamayan yerlerin sorunları da çözülmüş olacak. Artık evlerinizde ‘yarın başımıza ne gelir?’ Endişesi olmadan huzur içinde yaşamaya devam edeceksiniz. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Verdiğiniz desteği sizlere hizmet olarak döndürmenin gayreti içindeyiz” dedi.

YANLIŞA MÜSAADE ETMEYİZ

“Elbette insanız hata yapabiliriz eksiğimiz gediğimiz olabilir” diyen Işık, “Ama şunu bilin ki bu ülkeye ne yanlış yaparız ne de yanlış yapılmasına müsaade ederiz. Allaha hamd olsun son dönemde Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli devlet adamı Recep Tayyip Erdoğan ile yolumuza devam edeceğiz. 24 Haziran’da cumhurbaşkanımıza verdiğiniz destekle şimdiye kadar üzerinize düşeni yaptığınız gibi bundan sonrada en iyi şekilde yapacaksınız ‘’ ifadelerine yer verdi.

FİKRİ IŞIK BAŞBAKAN YARDIMCISI KANDIRA BABATEPESİ AKÇAKOCA BEY ANITI KARAAĞAÇ ÇAMKONAK KEFKEN
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor