Advert

Kandıra Namazgah Kültür Merkezi ve Tema Parkı 3 Bin Kişilik İftarla Açılıyor

Kandıra’nın çehresini değiştiren proje, Namazgah Kültür Merkezi ve Tema Park açılıyor.

Kandıra Namazgah Kültür Merkezi ve Tema Parkı  3 Bin Kişilik İftarla Açılıyor
Kandıra Namazgah Kültür Merkezi ve Tema Parkı  3 Bin Kişilik İftarla Açılıyor Admin

Kandıra’nın çehresini değiştiren proje, Namazgah Kültür Merkezi ve Tema Park açılıyor. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in girişimleriyle hayata geçen proje, düzenlenecek olan 3 bin kişilik iftar programıyla hizmetlerini sürdürecek.

Namazgah Kültür Merkezi ve Tema Park Projesi vatandaşlarla buluşuyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek iftar programına tüm vatandaşları davet eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ilçemizin incisi haline gelecek olan eşsiz doğa harikası olan Namazgah Tema Parkımız ve mimarisiyle beğeni kazanan Namazgah Kültür Merkezimizin açılışını yapıyoruz dedi.

Başkan Köken, gençlerin mutluluğuna şahit olacağı düğün salonu ve sosyal aktivitelerini yapabilecekleri alanları hayata geçirmenin ve Çarşamba günüde açılışını yapacak olmanın mutluluğunu yaşadıklarını vurguladı.

23 Mayıs Çarşamba saat 19.30 da yapılacak açılış programının ardından saat 20.00’da 3 bin kişiye iftar verecek olan Kandıra Belediyesinin görkemli programına Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da katılacak.

Ramazanın bereketini kurulacak olan 3 bin kişilik sofralarla yaşayacaklarını vurgulayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ramazan ayının bolluk ve bereketi arttıran çok mübarek bir ay olduğunu ifade ederek bu ayların vermiş olduğu manevi iklimden faydalandıklarını eski ramazan geleneklerini günümüzde de yaşatma gayreti içinde olduklarını belirtti.

NAMAZGAH KÜLTÜR MERKEZİ TEMA PARK
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor