Advert

Zafer İlkokulundan Farkındalık Programı

Engelliler Haftası dolayısıyla Zafer İlkokulu Özel Eğitim Sınıfı tarafından her yıl düzenlenen Farkındalık Yürüyüşü programına Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, bu yıl da destek verdi. Özel çocuklarla el ele yürüyen Başkan Köken, onların sevgi dolu kalplerine asla kayıtsız kalmayacağız dedi

Zafer İlkokulundan Farkındalık Programı
Zafer İlkokulundan Farkındalık Programı Admin

Engelliler Haftası dolayısıyla Zafer İlkokulu Özel Eğitim Sınıfı tarafından her yıl düzenlenen Farkındalık Yürüyüşü programına Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, bu yıl da destek verdi. Özel çocuklarla el ele yürüyen Başkan Köken, onların sevgi dolu kalplerine asla kayıtsız kalmayacağız dedi.

“Başkan Köken, Özel Çocuklarla Farkındayız Dedi”

Zafer İlköğretim Okulu tarafından düzenlenen farkındalık yürüyüşüne katılan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, bu yıl da özel çocukları yalnız bırakmadı. Zafer İlkokulunda başlayan yürüyüş, çok sayıda vatandaşların katılımıyla Çarşı Merkezine kadar sürdü.

Özel çocukların sevinci, ailelerin gördüğü destekle birleşince amacına ulaşan farkındalık yürüyüşü vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı. Her yıl düzenlenen yürüyüşe Başkan Ünal Köken, özel çocuklar için bu yıl da desteklerini sürdürdü.

Başkan Köken, “Hassas kalpleri ve güzel yürekleri ile bizlere gülümseyen tüm özel çocuklarımızı seviyoruz. Geleceğimizin en önemli parçası olan çocukların temel ihtiyaçları olan eğitim ve sağlık hizmetlerinden en uygun şekilde faydalanması için canla başla çalışıyoruz. Toplumda oluşturulacak farkındalık ve bilinçlenme ile otizmle mücadele eden tüm vatandaşlarımıza, okullarımıza da  destek olacağız dedi.

Farkındalık yürüyüşünün ardından akşam saat : 19:00 da Kandıra Prf. Turan Güneş Kültür Merkezinde Farkındalık programı düzenlendi. Farkındalık programında özel öğrencilerin gösterileri beğeni ile izlendi.

KANDIRA ZAFER İLKOKULU FARUK ÖZAYDIN FARKINDALIK PROGRAMI ÖZEL ÖĞRENCİLER
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor