Advert

Gülsima Derneğinden Kursiyerlere Bursa Gezisi

Gülsima Eğitim ve Kültür Derneği Kur’an Kursu kursiyerleri, hafta sonu Bursa’ya giderek tarihi ve kültürel mekanları gezdi

Gülsima Derneğinden Kursiyerlere Bursa Gezisi

Gülsima Eğitim ve Kültür Derneği Kur’an Kursu kursiyerleri, hafta sonu Bursa’ya giderek tarihi ve kültürel mekanları gezdi Kandıra Halk Eğitimi Merkezi iş birliğiyle Gülsima Eğitim ve Kültür Derneği’nde açılan Kur’an Kursu’nda eğitim gören 46 kursiyer, 6 aylık eğitimin ardından Bursa gezisi ile stres attı. Kandıra Belediyesi’nin destekleri ve kurs öğreticisi Şule Özaydın’ın öncülüğünde Bursa’nın güzelliklerini görme imkanı bulan kursiyerler, Tarihi Cumalıkızık Köyü, Ulu Camii, Emir Sultan, Orhan Gazi ve Osman Gazi Türbesi, Tophane, Üftade Cami ve Türbesi ile daha birçok tarihi mekanı gezdi.

OSMANLI TARİHİNİ YAKINDAN TANIDILAR

Osmanlı tarihini yakından tanımak için düzenledikleri Bursa gezisinde kursiyerler arasındaki birlik ve beraberliğin de pekiştiğini belirten Kurs Öğreticisi Şule Özaydın, “6 aylık kursumuzun sonunda Bursa’nın güzelliklerini gezdik ve anılarımıza Osmanlı kültürünü de eklemiş olduk. Tarihi yerlerde bol bol fotoğraf çektirerek bu güzellikleri kursiyerlerimizle ölümsüzleştirdik. Bizlere destek veren Kandıra Belediyesi’ne ve Halk Eğitimi Merkezi’ne teşekkür ediyoruz ” dedi.

Gülsima eğitim ve kültür derneği
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anket'te Adnan Turan mı? Ercüment Şahin mi? Önde
Anket'te Adnan Turan mı? Ercüment Şahin mi? Önde
Şaki Baba Pilavcısı Kandıra'da Hizmet Veriyor
Şaki Baba Pilavcısı Kandıra'da Hizmet Veriyor