Advert

Sosyal Medya'da Çığ Gibi Büyüyor Kandıra'lı Vekil İstiyoruz

Kandıra'nın gündeminde özellikle sosyal medyada Kandıra'lı vekil istiyoruz çağrısı çığ gibi büyüyor

Sosyal Medya'da Çığ Gibi Büyüyor Kandıra'lı Vekil İstiyoruz
Sosyal Medya'da Çığ Gibi Büyüyor Kandıra'lı Vekil İstiyoruz Admin

Kandıra adı ile kurulan sosyal medya gruplarında gündem tüm Ülke'de olduğu gibi erken seçimler. Kandıra'lıların buluştuğu sayfalarda onbinlerce üyesi bulunan Facebook sayfalarında ortak çağrı #KandıraMilletvekiliniistiyor etiketi ile çığ gibi büyüyor.

Sosyal medyada yapılan çağrıda ; 

Türkiye'nin 24 Haziran'da erken seçime gideceği açıklandı…Geçtiğimiz seçimlerde gündeme getirdiğimiz " Kandıra vekilini istiyor " mesajını 24 Haziran'da gerçekleşecek olan erken genel seçim kararıyla yineliyoruz!..

Bu seçimde Cumhurbaşkanlığı seçimleriyle milletvekilliği seçimlerinin bir arada gerçekleşeceği bir süreci oluşturuyor. 24 Haziran'da seçmen, hem milletvekilliği hem de cumhurbaşkanlığı seçimi için oy kullanacak.

Bizler; “Kandıra Milletvekilini İstiyor” söylemini bir kez daha dile getiriyor ve Kandıra bölgesinden bir adayın çıkması için siyasi parti genel merkezlerine sesimizi duyurmak için, sesleniyoruz… "Kandıra Milletvekilini İstiyor”

Gerek basın yoluyla gerekse bir çok platformda bu isteğin dile getirilmesini talep ediyoruz…
Halk oylamasıyla yapılan Anayasa değişikliğiyle genel seçimlerde 600 olan milletvekili sayısıyla birlikte Kocaeli 24 Haziran'daki seçimlerde Ankara’ya bir milletvekili fazla gönderecek.
Erken seçim kararıyla genel seçimler ve aday belirleme sürecinin içerisinde Kandıra bölgesinden seçilebilir sıradan bir aday isteğini tekrar, tekrar yineliyor, dile getiriyoruz; “Kandıra Milletvekilini İstiyor”
Kandıra ’nin tamamlanmayı ya da başlamayı bekleyen bir çok sorunu var… Bu yüzden kapısını çalabileceğimiz, mecliste Kandıralı bir milletvekilimizin olmasını muhakkak istiyoruz... 
Siyasi partiler artık Kandıra bölgesini dikkate almalı… Yani bu tabu artık yıkılmalı… “Kandıra Milletvekilini İstiyor”

Gönülümüz istiyor ki; Kandıralı adayların milletvekili olarak seçilebilir bir sıradan aday olması…

Yeniden bu seçimlerde Kandıralı bir milletvekili isteğimizi yeniden gündeme taşıyarak buradan sesleniyoruz; “ Kandıra Milletvekilini İstiyor…” 
Bu memleketin elleri nasırlı toprak kokan insanlarının çocukları yine Nihat Erim ' ler , Turan Güneş ' ler , Kazım Dinç ' ler çıkarmaya hazırdır... mesajı hızla yayılıyor.

Bizde Kandıra Burada ekibi olarak hemşehrilerimizin bu sesini duyurmak ve kendilerine bu konuda destek olduğumuzu bildirmek isteriz. 

 

kandıralı vekil istiyoruz
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor