Advert

Kocaeli Tarım Fuarı Sona Erdi

Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, TÜYAP Anadolu Fuarları AŞ. ve ilgili odalar tarafından düzenlenen Doğu Marmara Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı ile Doğu Marmara Sera, Bahçe ve Süs Bitkileri Fuarı sona erdi. Kaynak: Tarım Fuarı sona erdi

Kocaeli Tarım Fuarı Sona Erdi
Kocaeli Tarım Fuarı Sona Erdi Admin

Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, TÜYAP Anadolu Fuarları AŞ. ve ilgili odalar tarafından düzenlenen Doğu Marmara Tarım, Hayvancılık, Tavukçuluk ve Süt Endüstrisi Fuarı ile Doğu Marmara Sera, Bahçe ve Süs Bitkileri Fuarı sona erdi.

5 gün süre ile devam eden Fuarı, şuana kadar 100 bini aşkın vatandaş ziyaret etti. Fuarda gerçekleşen yem bitkisi tohumu, doğal mineral vitamin içeren yem katkı maddesi, Kandıra Karpuzu tohumu gibi birçok ücretsiz destekleme ve yüzde 50 hibeli projelerden çiftçiler yararlandırıldı. Ayrıca fuara katılan 100’e yakın firma, gelecek sene de düzenlenecek olan tarım fuarı için şimdiden yer talebinde bulundu.

Bizde Kandıra Burada ekibi olarak Kocaeli Tarım fuarını gezdik ve fuardaki Kandıra'lı firmaları ziyaret ettik.

Buffa Mandacılık fuarda açtığı standta Kandıra Manda yoğurdu ve manda sütü ile imal ettikleri diğer ürünleri satışa sundu.

Kandıra Belediyesi ise açtığı standta Kandıra yoğurdunu katılımcılara ikram etti. Kandıra yoğurdunu tadan vatandaşlar yoğurdumuzu çok beğendiklerini belirtti.

Kocaeli Damızlık sığır yetiştiricileri birliği de fuarda yerini aldı.

Yılmaz Traktör Kandıra bayiide fuarda büyük bir satand açtı.

Yılmaz trakör standını ziyaret eden çiftçiler ile hatıra fotoğrafı çekdirdiler.

Cici Traktör Habib Cici'de Kocaeli tarım fuarında yerini aldı.

Cici Traktör satış temsilcisi Arif Dilek..

 

 

kocaeli tarım fuarı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor