Advert

Kent Meydanı Projesi İlçe Esnafına Anlatıldı

Kandıra’ya girişten Çarşı merkezine kadar olan bölgeyi güzelleştirecek olan Başkan Ünal Köken; ilçeye ilk kez gelen misafirlerin hayran kalacağı alanların oluşturulmasını hedefleniyor.

Kent Meydanı Projesi İlçe  Esnafına Anlatıldı
Kent Meydanı Projesi İlçe  Esnafına Anlatıldı Admin

Kandıra’ya girişten Çarşı merkezine kadar olan bölgeyi güzelleştirecek olan Başkan Ünal Köken; ilçeye ilk kez gelen misafirlerin hayran kalacağı alanların oluşturulmasını hedefleniyor.

İzmit yolu caddesinde yenileme, çevre düzenleme ve ışıklandırma çalışmalarını gerçekleştirdiklerini vurgulayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, kent meydanı projesi dahil olmak üzere yapılan tüm çalışmaları bir bütün olarak gördüklerini ve Kandıra’nın çehresine daha estetik bir görünüm kazandıracaklarını  anlattı.

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, ilçe esnaflarıyla bir araya geldiği kahvaltı programında kent meydanı projesinin geldiği aşamaları değerlendirdi. Projenin tamamlanmasıyla tüm esnafların ilçede huzur, birlik beraberlik içinde çalışacaklarını anlatan Başkan Köken, gelecek nesillere yaşanabilir modern bir ilçe bırakmak için el birliği ile çalışacağız dedi.

Kandıra Belediye Binası projesi çevre ve peyzaj düzenlemesinin de anlatıldığı toplantıda ilçe esnaflarının görüşlerine başvuruldu, onların desteği ile hızlanacak olan çalışmalarda birlik beraberlik mesajı verildi.

 

kandıra kent meydanı projesi
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor