Advert

Ak Parti'de Her Bebek Bir Fidan Kampanyası Devam Ediyor

Ak Parti Kandıra ilçe teşkilatı kadın kolları sorumluluğunda her nefes bir can her can bir fidan sözünden hareketle ilçemizde doğan her bebek adına fidan dikiliyor.

Ak Parti'de Her Bebek Bir Fidan Kampanyası Devam Ediyor
Ak Parti'de Her Bebek Bir Fidan Kampanyası Devam Ediyor Admin

Ak Parti Kandıra ilçe teşkilatı kadın kolları sorumluluğunda her nefes bir can her can bir fidan sözünden hareketle ilçemizde doğan her bebek adına fidan dikiliyor. Kandıra ilçe teşkilatı kadın kolları tarafından takip edilen projede ilçemizde doğan her bebek evinde ziyaret edilerek bebek adına aileye bir meyve fidanı hediye ediliyor, ailede fidan dikecek yer veya zaman olmadığı takdirde Ak parti Kandıra ilçe teşkilatı aile adına fidanı dikerek künyesini ağaca işliyor.

Ak Parti Kandıra ilçe başkanı Erol Ölmez ve Kadın kolları başkanı Gülnur Bayram ile kadın kolları teşkilat başkanı Elif Şenol proje kapsamında Büşra ve Fuat çiftinin yeni doğan Sare,Mina ve Fuat Musa isimli bebekleri adına dikilmek üzere 3 adet fidan hediye edildi.

Ak parti ilçe başkanı Erol Ölmez yeni doğan bu yavrularımıza Allah sağlıklı ve uzun ömürler nasip etsin Kandıra Ak parti teşkilatımızın  bu projesi ile ilçemizde yeni doğan her bebeğin bir dikili ağacı olacak dedi.

 

 

erol ölmez gülnur bayram elif şenol
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor