Advert

Hayme Ana Bilgievi’nde kardeşlik dansı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Uluslararası Öğrenciler Birimi’nin 15 öğrencisi Hayme Ana Bilgievi’ni ziyaret etti.

Hayme Ana Bilgievi’nde kardeşlik dansı
Hayme Ana Bilgievi’nde kardeşlik dansı Admin

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Uluslararası Öğrenciler Birimi’nin 15 öğrencisi Hayme Ana Bilgievi’ni ziyaret etti. İlgiyle karşılanan Uluslararası öğrenciler, minik dostlarına Afrika danslarını öğretti ve birlikte dans etti.

SICAK KARŞILAMA
Uluslararası öğrenciler Hayme Ana Bilgievi’nde öğrencilerin sevgi gösterileriyle karşılandı. Konuklarına Bilgievi’ni tanıtan öğrenciler, burada yaptıkları faaliyetler ile ilgili de bilgi verdi. Sıcak buluşmada renkli görüntüler ortaya çıktı.

BİRLİKTE DANS ETTİLER
Uluslararası öğrenciler de kendi ülkelerini tanıtan sunumlar gerçekleştirdi. Ülkelerinin önemli kentlerini, yiyeceklerini, kültürel ve turistik mekânlarını anlatan Uluslararası öğrenciler, yöresel dansları hakkında bilgi aktardı. Uluslararası öğrenciler, Afrika danslarını öğrettikleri Bilgievi öğrencileriyle dans etti. Eğlenceli anlara sahne olan ziyaret, unutulmaz dostlukların başlangıcına vesile oldu.

HAYME ANA BİLGİ EVİ
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ak Partide Kongre Heyecanı
Ön muhasebe elemanı aranıyor
Ön muhasebe elemanı aranıyor