Advert

Başkan Köken’den Muhtarlara Kültür Gezisi

19 Ekim'de kutlanan Muhtarlar Günü dolayısıyla mahalle muhtarlarına yönelik Kültür Gezisi düzenleyen Kandıra Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Balıkesir Edremit, Ayvalık ve Cunda Adası Gezileriyle keyifli anlar yaşanmasını sağladı.

Başkan Köken’den Muhtarlara Kültür Gezisi

Başkan Köken’den Muhtarlara Kültür Gezisi

19 Ekim'de kutlanan Muhtarlar Günü  dolayısıyla mahalle muhtarlarına yönelik Kültür Gezisi düzenleyen Kandıra Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Balıkesir Edremit, Ayvalık ve Cunda Adası Gezileriyle keyifli anlar yaşanmasını sağladı.

“Mahalle Muhtarlarından Başkan Ünal Köken’e Teşekkür”

Kandıra Belediye Başkanlığı’nın organizasyonuyla mahalle ve köy muhtarları Balıkesir Edremit, Ayvalık ve Cunda Adası’nın turistik mekanlarını gezdi. Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şube Başkanı Mevlüt Akdeniz’in de katıldığı gezi için Başkan Ünal Köken’e teşekkür eden muhtarlar, Türkiye’nin tarihi ve turistik yerlerini, buradaki hizmetleri görmelerinin sağlanmasında emek veren Başkan Köken’in Kandıra için büyük emek verdiklerini belirtti. 96 Mahallesi bulunan ilçede gecesini gündüze ederek çalıştığını vurgulayan mahalle muhtarları genç ve dinamik bir  Belediye Başkanına sahip oldukları için de ayrıca mutlu olduklarını sözlerine ekledi.

“Başkan Ünal Köken: “Turizmin öne çıktığı bölgelerimizde yapılan hizmetlerin gözlemlenmesi buralardaki kültürel ögelerin benimsenmesi açısından Kültür Gezilerimizi Önemsiyoruz”

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, seçilerek gelen muhtarların demokrasinin özünü oluşturduğunu belirterek ilçedeki hizmetlerin yürütülmesinde, vatandaşlarımızın derdini bizlere ulaştırmada en büyük yardımcılarımız dediği muhtarlar için düzenledikleri  Kültür Gezilerinin bir çok şey kazandırdığını ifade etti. Turizmin öne çıktığı bölgelerimizde yapılan hizmetlerin gözlemlenmesi buralardaki kültürel ögelerin benimsenmesi açısından hepimiz vatandaş olarak cennet ülkemiz Türkiyemizi gezmeliyiz diyen Başkan Köken, 44 mahalle muhtarının katıldığı kültür gezilerinin sürdürüleceğinin altını çizdi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Faruk Akkoyun Kırkpınara Hazır
Faruk Akkoyun Kırkpınara Hazır
Orhan Mahallesinde Yeni İmar Yolları Açılıyor
Orhan Mahallesinde Yeni İmar Yolları Açılıyor