Advert

Şehidimin Zaferi 18 Mart'ta Kandıra’lıların beğenisine sunulacak

Kandıra Belediyesi, Tiyatro Günleri kapsamında düzenlediği etkinlikle “Şehidimin Zaferi” adlı tiyatro oyununu Kandıra’lıların beğenisine sunacak.

Şehidimin Zaferi 18 Mart'ta Kandıra’lıların beğenisine sunulacak

Kandıra Belediyesi, Tiyatro Günleri kapsamında  düzenlediği etkinlikle “Şehidimin Zaferi”  adlı tiyatro oyununu Kandıra’lıların beğenisine sunacak.  Ebru Özkan’ın yazdığı ve yönettiği  “Şehidimin Zaferi”  18 Mart Cuma günü saat 13.30’da Prof Turan Güneş Kültür Merkezinde sahnelenecek.

İnsan hayatına anlam katan en etkili sanat dallarının başında gelen tiyatro etkinliğiyle sanat dallarına olan ilgiyi arttırmayı hedefleyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, tiyatronun bir toplumun kendi benliğini tanıması, dile getirmesi yolunda en önemli araç olduğunu belirtti.

Tiyatro; bizleri eğitir, eğitirken de düşündürerek muhakeme yeteneğimizin gelişmesine de katkıda bulunur diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, bizde ilçemizde hemşerilerimizin bu sanat birikiminden faydalanmasını çok istiyoruz diyerek etkinliklerin devamlı hale geleceğinin vurgusunu yaptı.

Kandıra Belediyesi’nin  Tiyatro Günleri kapsamındaki Ebru Özkan’ın yönetmenliğinde gerçekleşecek“ Şehidimin Zaferi”  adlı tiyatro oyunu,18 Mart Cuma saat 13.30’da Prof Turan Güneş Kültür Merkezinde sahnelenecek

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Faruk Akkoyun Kırkpınara Hazır
Faruk Akkoyun Kırkpınara Hazır
Orhan Mahallesinde Yeni İmar Yolları Açılıyor
Orhan Mahallesinde Yeni İmar Yolları Açılıyor