Advert

Kandıra Belediyesinden Tiyatro Günleri

Kültür Sanat Etkinlikleriyle vatandaşlara şölen yaşatan Kandıra Belediyesi , etkinliklerine devam ediyor.

Kandıra Belediyesinden Tiyatro Günleri

Kültür Sanat Etkinlikleriyle vatandaşlara şölen yaşatan Kandıra Belediyesi , etkinliklerine devam ediyor. Kandıra Belediyesi düzenleyeceği  Tiyatro Günleri kapsamında 15 Mart Salı Günü  Volkan Demirci’nin yönetmenliğini yapacağı iki perdelik “Kim Öldürdü” adlı tiyatro oyunuyla öğrenci ve yetişkinleri sanatla buluşturacak.

Prof.Dr. Turan Güneş Kültür Merkezinde Tiyatro Günleri kapsamında iki perdelik komedi olan Kim Öldürdü adlı tiyatro oyunuyla öğrenci ve vatandaşları tiyatroyla buluşturan Kandıra Belediyesi,  15 Mart Salı Günü düzenleyeceği programda saat 13.30’da öğrencilere , saat 19.30’da da vatandaşlara özel gösterim yapacak.

Kandıra’mızı  kültür sanat şehri  yapmayı hedefliyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, yürüttüğü proje ve çalışmalarla ilçeyi öne taşımayı başarıyor. Eğitim ve öğretimin arttırılıp yaygınlaşmasıyla ülkemiz atılımlarına yenilerini ekleyecek diyerek eğitimin önemini vurgulayan Başkan Köken, gençlerimizin geleceğinin hazırlanması için çalışmalarımıza önem veriyoruz. Kültür sanat etkinliklerimizle gençlerimizin ufkunu genişleterek onların bakış açısında farklılıklar oluşturmayı amaçlıyoruz  dedi.

“Gençlerimizle Birilikte Yürüyeceğiz”

Gençlerimiz ,  gerek sosyal hayatlarında gerekse meslek yaşantılarında karşılaştıkları sorunlarla başa çıkabilmek için çok yönlü düşünmeyi öğrenmeli diyen Başkan Ünal Köken, bizler genç kardeşlerimizin yanında olup onlara destek  olmak için her zaman hazır olacağız dedi.Onları yeni projelere atılmaları konusunda da cesaretli olmaya çağıran Kandıra  Belediye Başkanı Ünal Köken,  ülkenin gençlere ihtiyacı olduğunu belirtti. Devletimizin ve hükümetimizin geleceğimizin mimarı olan geçlerimize yönelik yaptığı yatırımlarla  ülkemize yeni bir soluk getirileceğini ifade eden Başkan Köken, birlik ve beraberlik içinde el ele verip yeni projelerle birlikte gençlerimizle birlikte yürüyeceğiz dedi.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Faruk Akkoyun Kırkpınara Hazır
Faruk Akkoyun Kırkpınara Hazır
Orhan Mahallesinde Yeni İmar Yolları Açılıyor
Orhan Mahallesinde Yeni İmar Yolları Açılıyor